Agra-Wool Speedgrow sadbovací kocka 40x40mm bez diery - krabice 750ks

Kód: AWSP4X4B
Neohodnotené
Značka: Agra-Wool
186,69 € –17 %
44958 1 agra wool speedgrow sadbovaci kostka 40x40mm bez diry krabice 750ks
186,69 € –17 % 154,26 €
Do 7 dní
Môžeme doručiť do:
8.12.2021
Agra-Wool kocka je 100% prírodný produkt, ktorý sa skladá zo zemný vlny (Earthwool). Agra-Wool kocky sú praktické pre zakorenenie semenáčikov a klonov. Prednosťou Agra-Wool je ich štruktúra, ktorá pomáha rastlinám jednoduchšie zakoreniť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Agra-Wool kocka je 100% prírodný produkt, ktorý sa skladá zo zemný vlny (Earthwool) a je vhodná na zakorenenie klonov a semenáčikov. Zemný vlna je vyrobená zo sopečnej lávy a neobsahuje žiadne odpadové recyklované látky.

Agra-wool kocka je plnohodnotný substrát, ktorý zaistí podporu zdravého a kvalitného koreňového systému u vašich rastlín. Korene sú viac odolné proti škodcom, chorobám a plesniam. Agra-wool kocka pomôže vašim rastlinám rýchlejšie rásť, budú väčšie, silnejšie a odolnejšie. Na rozdiel od iných sadbovacích kociek Agra-wool nie je nutné pufrovať.

Technológia výroby ECOSE šetrí životné prostredie, pretože pri výrobe Agra-wool kociek nebol ako spojivo použitý formaldehyd. Agro-wool kocky vytvorí ideálne podmienky pre vaše rastliny, voda bude v substráte správne zadržiavaná a rastliny budú mať dostatok kyslíka. Agra-Wool kocky sú vhodné pre hydroponické pestovanie i rozmnožovanie, udržujú stálu hodnotu pH a EC.    

Dodatočné parametre

Kategória: Sadbovací kocky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 9 kg
Hmotnost: 9 kg
Objem: 0.000001 m3
Počet v balení: 1 ks
Skladom položek: 25

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: