Atami B'cuzz Blossom Builder (Liquid)

Kód: 100275/50ML
Neohodnotené
Značka: Atami
7,19 € –17 %
Atami B'cuzz Blossom Builder (Liquid) (Objem hnojiva 50 ml)
7,19 € –17 % 5,99 €
Do 7 dní
Variant
Môžeme doručiť do:
8.12.2021

B'cuzz Blossom Builder Liquid zaisťuje vylepšenú štruktúru ovocia a vytvára silné, zdravé a krásne veľké voňavé kvety a plody. Vďaka jedinečnému pomeru P: K 18% a 23% spĺňa B'cuzz Blossom Builder Liquid všetky potreby vašej rastliny. Vyššia hladina fosforu v porovnaní s draslíkom tiež zlepšuje šťavnatosť ovocie.

Detailné informácie

Podrobný popis

B'cuzz Blossom Builder Liquid - Pre väčší výnos a lepšiu chuť

B'cuzz Blossom Builder Liquid zaisťuje vylepšenú štruktúru ovocia a vytvára silné, zdravé a krásne veľké v oňavé kvety a plody. Vďaka jedinečnému pomeru P: K 18% a 23% spĺňa B'cuzz Blossom Builder Liquid všetky potreby vašej rastliny. Vyššia hladina fosforu v porovnaní s draslíkom tiež zlepšuje šťavnatosť ovocie.  

B'cuzz Blossom Builder Liquid je finišer ako žiadny iný! Je všeobecne známe, že s postupujúcou fázou kvitnutia sa zvýši aj potreba vašich rastlín pre fosfor a draslík.Právě preto je   B'cuzz Blossom Builder Liquid úplne perfektný voľbou.

Výhody produktu   B'cuzz Blossom Builder Liquid:

  • Dodá vašej rastline potrebné živiny pre perfektné rast vo fáze kvetu
  • Zlepšuje chuť a vôňu ovocia
  • Zvyšuje výnos

Určené predovšetkým pre:

Rôzne druhy zeleniny a ovocia, ako sú chilli papričky a čučoriedky. Môže byť tiež použitý pre kvitnutie okrasných rastlín (napr. Letné orgován (Buddleia) a amarant). Požadovanú dávku je možné zmerať tak, aby vyhovovala potrebám jednotlivých rastlín alebo plodín.

Dávkovanie a použitie produktu   B'cuzz Blossom Builder Liquid:

0.25 ml- 0.5 ml na 1 liter. Silne koncentrovaný produkt, stačí použiť od 0.25 ml do 0.50 ml na liter zálievky. Vyvinuté špeciálne pre posledné 4 týždne fázy kvetení.Při pravidelnom používaní Blossom Builder Liquid® získate silné, zdravé, krásne, veľké a dobre voňajúce kvety a plody. Vďaka unikátnemu zloženiu Blossom Builder Liquid® dosiahnete tie najlepšie výsledky. V nádrži na vodu s obsahom 100 litrov použijete maximálne 50 ml Blossom Builder Liquid®

NPK:
0-20-32 (w/v)

Video k produktu   B'cuzz Blossom Builder Liquid:

Podrobné informácie o dávkovaní a použití   B'cuzz Blossom Builder Liquid nájdete v tabuľke nižšie: Atami BCuzz

Dodatočné parametre

Kategória: B’cuzz
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.07 kg
Objem: 0.0002 m3
Počet v balení: 12 ks
Skladom položek: 50

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: