Autopot 1Pot systém 8 kvetináčov vr. 100L flexitank

Kód: AP8
Neohodnotené
Značka: Autopot
352,29 €
Do 7 dní
Môžeme doručiť do:
15.12.2021
Univerzálny a flexibilný samozavlažovacie systém 1Pot. Vďaka rozšíriteľným modulom je možné ho do budúcnosti rozvíjať do neobmedzeného rozsahu. Verzia 8 modulov (8x 15 litrový kvetník) s 100 litrovou nádržou a 16mm prepojovací hadicou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Systém   1Pot   je veľmi univerzálny a možno ho použiť pre širokú škálu typov a veľkostí rastlín. Hodí sa   ako pre   sezónne rastliny tak aj   trvalky. Rastliny budú   prosperovať a rast v   bujnej kvety vďaka unikátnemu prvku   AQUAvalve , ktorý je navrhnutý tak, aby rastlina prechádzala prirodzeným   mokrým a suchým cyklom. Systém 1Pot je veľmi ľahko rozšíriteľný, viac kvetináčov môže byť pripojené k jedinej nádrži. Jednotlivé kvetináče možno tiež ľahko premiestňovať a môžete si tak rozloženie meniť podľa vzrastu vašich rastlín (samozrejme v rámci dĺžky prepojovacích hadíc).
Spoločnosť   AutoPot   je špecialista na samozavlažovacie systémy a kladie & nbsp ; dôraz hlavne na efektivitu a jednoduchosť svojich samozavlažovacích systémov. Tieto systémy sú považované za jedny z najviac ekologicky šetrných ako pre domáce tak i komerčné využitie. Rastlina jednoducho spotrebuje všetku zálievku, ktorá jej bude dodaná bez zbytočných strát vody.
Ideálnym substrátom pre použitie v systémoch AutoPot je zmes 50% perlitu alebo keramzitu zmiešaný s 50% zeminy, kokosového substrátu alebo Grodan - Rockwool. Pri použití keramzitu je potrebná keramzitové okruhliaky prepláchnuť vodou, pretože niektoré typy keramzitu nie sú z hľadiska pH stabilné a zvyšujú pH vody v miske, čím negatívne ovplyvňujú rast rastlín.
Obsah balenia:
  • 1x 100 litrová   nádrž s vekom
  • 8x modul 1Pot (15 litrový kvetník)
  • 8x AQUAvalve
  • 8x Root Control Disc
  • 8x MARIX Disc
  • ďalšie príslušenstvo (16mm potrubia, priechodky a spojky)
  • návod na použitie

Dodatočné parametre

Kategória: Samozavlažovacie systémy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 15.29 kg
Skladom položek: 12
Hmotnost: 15.29 kg
Objem: 0.000001 m3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: