Bio Thrive / SEVI Bloom (Pro Organic Bloom)

Kód: 100597
Neohodnotené
Značka: GHE
807,09 €
Do 7 dní
Môžeme doručiť do:
26.1.2022
BioThrive obsahuje takéto látky, ktoré uspokojujú komplexné potreby všetkých rastlín v každej fáze rastu. Receptúra ​​vychádza z ekologických princípov, ktoré rešpektujú životné prostredie a zároveň poskytujú rastlinám vyváženú výživu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Bio Thrive/SEVI Bloom - Organické rastové hnojivo

BioThrive obsahuje také látky, ktoré uspokojujú komplexné potreby všetkých rastlín v každej fáze rastu. Receptúra ​​vychádza z ekologických princípov, ktoré rešpektujú životné prostredie a zároveň poskytujú rastlinám vyváženú výživu. BioThrive aktívne zlepšuje koreňovej prostredia, a to tak, že dodáva živiny mikróbom, ktorí žijú v harmónii s vašimi rastlinami. Tým je zaistená potrebná výživa, ktorá vytvára zdravý rast z pohľadu vegetácie, kvitnutia i plodenia. BioThrive je ideálny pre akýkoľvek druh rastlín a možno ho používať spoločne s ďalšími produktmi radu General Organics. Používajte so všetkými druhmi záhradnícke pôdy, s mixy do kvetináčov a s ďalšími kultivačnými médiami a samozrejme aj v hydropóniu!

BioThrive Bloom poskytuje rastlinám vo fáze kvitnutia a plodenia potrebné živiny, ktorých dokonalá vyváženosť zaisťuje veľmi dobré kvitnutie a hojnú úrodu. Tento produkt bol vyvinutý za účelom maximalizácie tvorby kvetov, plodov a semien. Tento jedinečný prostriedok zaistí, že vaše úroda bude mohutnejší, výživnejšie a chutnejšie. BioThrive Bloom prospieva všetkým druhom rastlín vo fáze kvitnutia a plodenia. Pre všetky rastliny. Používajte v hydropónii, v akomkoľvek substráte a na svojej záhrade.

Výhody produktu   Bio Thrive/SEVI Bloom:

  • Poskytuje rastlinám vyváženú výživu
  • Podporuje zdravý rast
  • Ideálne pre všetky druhy rastlín
  • Zabezpečuje hojné kvitnutia a vysoký výnos

Dávkovanie a použitie produktu   Bio Thrive/SEVI Bloom:

Hydroponie - 5 ml/1l živného roztoku
Pôda - 3 ml/1l živného roztoku
Sprej na listy - 2 ml/1l živného roztoku

Podrobnosti o dávkovaní produktov TA/GHE nájdete --ZDE -

Dodatočné parametre

Kategória: General Organics
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 61 kg
Objem: 60 l
Použití: Růst i květ

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: