Biotabs Tablety

Kód: 100412/10KS
Neohodnotené
Značka: Biotabs
14,27 € –18 %
Biotabs Tablety (Objem hnojiva 10 ks)
14,27 € –18 % 11,72 €
Do 7 dní
Variant
Môžeme doručiť do:
29.10.2021
Hnojivovej tablety, ktoré sa pomaly rozpúšťa a pozvoľna zvyšujú úrodnosť substrátu. Vylepšujú príjem živín a podporujú rovnomerný zdravý rast rastlín.

Detailné informácie

Podrobný popis

hnojivovú tablety, ktoré sa pomaly rozpúšťa a pozvoľna zvyšujú úrodnosť substrátu. Vylepšujú príjem živín a podporujú rovnomerný zdravý rast rastlín.

Tablety s organickým hnojivom s pomalým uvoľňovaním NPK: 15-7-8

Žiadne ďalšie nebezpečenstvo podvýživy alebo prehnojenie, Vaše rastliny dostane vždy presne správne   množstvo organických hnojív. Pri používaní BioTabs nie je potrebné upravovať pH alebo EC.  

BioTabs vám uľahčujú život . Organické pestovanie sa stáva hrou ako pre začiatočníkov,   tak pre pokročilých pestovateľov. Všetko, čo musíte urobiť, je zalievať vaše rastliny čistou vodou.     BioTabs obsahujú všetko, čo vaše rastliny potrebujú, aby boli v priebehu celého cyklu udržiavané v   sýto zelenej farbe. Dokonca aj veľmi dlho kvitnúce rastliny zostávajú po celý cyklus tmavo   zelené. BioTabs bez námahy vyživí vaše rastliny počas ich rastového a kvitnúceho cyklu.   Výsledkom sú zdravé a bujné rastliny.  

Tablety obsahujú vzorec pomaly pôsobiaceho dusíka, prírodných humínových kyselín a priaznivých   pôdnych baktérií. Tie zlepšujú stav pôdy a prispievajú k dobrému vstrebávaniu hnojív, čo vedie k     rovnomernému zdravému rastu bez straty hnojív. Jedinečná kombinácia hnojív a pôdnych baktérií     zaisťuje zdravý rast a zdravú pôdu.   V BioTabs máme viac ako 30 rokov skúseností s rastlinnou výrobou, aby sme vám mohli zaručiť,   že výsledky získané s BioTabs vás príjemne prekvapí. Už nikdy nebudete chcieť používať nič   iného!  

Tablety na hnojivá BioTabs sú 100% organické. Obsahuje kostnú múčku, krvné múčku, múčku z peria, rybiu múčku, prírodné humickou kyselinu, prospešné pôdne baktérie a vzorec   pomaly pôsobiaceho dusíka.  

Návod na použitie:
• Použite 1 BioTab na 5 litrov pôdy.  
• U kvetináčov nad 40 litrov použite 1 BioTab na 10 litrov pôdy.  
• Zatlačte každý BioTab 5-10 cm do hĺbky.

Veľkosť kvetináče/Počet tablet
5 litrov/1 tableta
10 litrov/2 tablety
20 litrov/3 tablety
30 litrov/4 tablety
50 litrov/5 tabliet

Dodatočné parametre

Kategória: Biotabs
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.24 kg
Objem: 0.000468 m3
Počet v balení: 12 ks
Skladom položek: 56

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: