Grotek Final Flush Strawberry

Kód: 100669/4L
Neohodnotené
Značka: Grotek
49,89 € –17 %
Grotek Final Flush Strawberry (Objem hnojiva 4 l)
49,89 € –17 % 41,19 €
Skladom (2 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
26.1.2022
Grotek Final Flush Strawberry je prípravok určený k záverečnému odstráneniu prebytočných usadených solí z hnojív v rastových médiách s jahodovou esenciou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Grotek Final Flush Strawberry: odstraňuje prebytočnú soľ

Final Flush ™, ktorý je k dispozícii v 6 verziách, je formulovaný tak, aby odstránil prebytočnú soľ z rastového média a zaistil tak čistejšie chuť úrody. Rastliny majú tendenciu absorbovať prebytočné živiny a ukladať ich do rastlinných tkanív. Vyčistením živín z koreňovej zóny sú rastliny nútené premieňať nahromadené soli na sekundárne metabolity, ktoré zlepšujú kvalitu úrody. Výsledkom je vysoko kvalitný zber s chuťou a vôňou, ktorú očakávate.

Grotek Final Flush Strawberry je prípravok určený k záverečnému odstráneniu prebytočných usadených solí z hnojív v rastových médiách s esenciou zeleného jablka. Môže byť tiež použitý na regeneráciu inertných pestovateľských médií alebo vyplavenie prebytočných živín v prípade   prehnojenie.

Výhody produktu   Grotek Final Flush Strawberry:

  • Odstraňuje prebytočnú soľ
  • Zaisťuje lepšiu chuť
  • Kvalitná úroda

Dávkovanie a použitie Grotek Final Flush Strawberry:  

Posledných 8-10 dní kvetu prestaňte pridávať hnojivá a zalievajte iba čistou vodou s Final Flush. Pri prehnojenia prelejte substrát čistou vodou s upraveným PH a tretí deň preplachu pridajte Final Flush v koncentrácii 2 ml/1 l vody. Potom prejdite na normálny režim hnojenie.

Dodatočné parametre

Kategória: Doplňky / aditiva
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 4.4 kg
Objem: 0.00648 m3
Počet v balení: 4 ks
Skladom položek: 5

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: