Kalkulačka

Hľadáte náhradu sodíkovej výbojky za moderné LED osvetlenie? Spočítáme za Vás koľko ušetríte a za ako dlho sa Vám investícia do LED svietidla vráti. Budete prekvapený aké čiastky ste schopný ušetriť na energii pri prechodu na úsporne LED svetlo. Kalkulačku úspor najdete u väčšiny našich produktov, kde Vám vychádza rovno výsledok koľko s daným LED svetlom ušetríte a za ako dlho sa Vám svetlo zaplatí. 

Kalkulačka je určená pre Všetkých, ktorí premýšlajú o prechode z výbojky či CFL žiarovky na LED lampu, ale brzdí ich v rozhodnutiu vyššej nákladnej ceny. V drtivej väčšině prípadov sa Vám investícia do LED osvetlenia vráti do 1 - 2 roka.

Pokiaľ prmýšlate o dlhodobom pestovaní rastlín v boxu, tak pre Vás určite nemá zmysel kupovať výbojkové osvetlenie. Pretože kebysme v tomto časovom horizonte mali zahrnúť tiež ztratu účinnosti a nízku životnosť sodíkovej lampy, tak vyjdete s LED osvetlením, ktoré má o 5x dlhšiu životnosť, než vyobrazený výsledok v kalkulačke.

Využite našu kalkulačky a zistite koľko ušetríte prechodem na LED osvetlenie.

hod
W
W

Za rok ušetríte ?.
Cena svetiel sa vám ?.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie