Pestovateľské LED svetlo SANlight FLEX20 20W pre rast rastlín

Kód: 926
Tip
Neohodnotené
Značka: SANlight
99,67 €
Do 7 dní
Môžeme doručiť do:
26.1.2022

Lineárne LED pestovné osvetlenie s výkonom 20W je vhodné pre malé indoor priestory alebo ako prisvietenie do väčších Growbox. Vďaka nižšiemu výkonu môžete toto pestovné svietidlo dať oveľa bližšie k vrcholu rastliny , preto sa tento typ využíva hojne pre pestovanie microgreens a predpestovanie klonov . Krytie IP68 dopĺňa svietidlu vodotesnosť a prachuvzdornosť . Vo vydávanom svetle je obsiahle široké spektrum od 400nm až do 780nm . Dĺžka samotného LED svietidla je 88cm a šírka 3,5 cm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Maximálna flexibilitu aj v tých najmenších priestoroch prináša firma SANlight v podobe nového radu FLEX

Efektívne LED osvetlenie vhodné pre malé indoor pestovné priestory - klonovanie, rast, microgreens či prisvetlenie spodných vrstiev rastliny.

Rad SANlight FLEX je kompaktný a výkonné LED osvetlenie pre použitie vo viacvrstvových systémoch (vertikálne pestovanie/vertical farm) a pre presvetlenie spodných poschodí ako doplnok hlavného zdroja svetla.

Svetelné spektrum radu SANlight FLEX vyvinuté špeciálne pre tento spôsob použitia je mimoriadne rozsiahle a má vyvážený pomer červeného a "far red" spektra. To zrýchľuje zakorenenie odrezkov a výrazne podporuje rast v prvej fáze životného cyklu rastliny.

Skvelo dimenzovanej pasívne chladenie udržuje svetlo chladné po celú dobu svietenia. V kombinácii s vysokým stupňom ochrany IP68 to umožňuje použitie zariadení SANlight FLEX priamo medzi rastlinami, kde nie je dostatok svetla a v prostredí s vysokou vlhkosťou. Množstvo a kvalita vašej úrody bude v takom prípade výrazne lepšie.

Pri použití vo viacvrstvových systémoch zaručuje variant FLEX LED širokej a homogénne rozloženie svetla s vyžarovacím uhlom 90 °. Okrem toho nízka montážna výška znižuje priestorové nároky.

Aby bola inštalácia svietidiel jednoduchšia aj vo väčších pestovateľských systémoch, môže byť na jeden napájací zdroj pripojených niekoľko FLEX svietidiel v sérii. Svietidlá môžu byť pripojená priamo k sebe plug & amp; play bez nástrojov. Túto jednoduchosť zapojenia ocenia predovšetkým priemyselné skleníky, pestovateľské haly, microgreens pestovatelia alebo vertikálne farmy.

Technická špecifikácia:

  • Kompaktné osvetlenie
  • Flexibilne rozšíriteľné
  • Pasívne chladenie (bezhlučné)

Technický list k svietidlu nájdete tu .

Dodatočné parametre

Kategória: Jednoradová svietidlá
Záruka: 2 roky
Barva světla: Plnospektralne
Photosynthetic Photon Flux (PPF) LED Modul: 40,7 µmol/s
Spektrum: 400-780 nm
Spotřeba: 19,2 W
Úhel svitu: 90°
Efektivnost modulu: 2,12 µmol/J
Krytí: IP 68
Velikost modulu: 880x35x24mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: