Reďkev Rambo (500g), semienka na klíčenie - pre pestovanie microgreens

Kód: 99034
Tip
Neohodnotené
32,78 €
Do 2-3 týždňov

Reďkev Rambo (Raphanus sativus), semienka na klíčenie a pre pestovanie mocrogreens, 500 g. Krajina pôvodu: Taliansko

Detailné informácie

Podrobný popis

Reďkev rambo   - semená pre pestovanie microgreens

Raphanus sativus

Reďkovka "Rambo" je nový druh reďkovky, ktorý sa zaraďuje ako všetky reďkovky a reďkovky do čeľade kapustovitých. Semienka sú guľaté a majú ryšavou farbu. Každý gram obsahuje cca. 100 semienok. Klíčky sú hotové za 5-6 dní. Naložte semienka do vody po dobu 6-12 hodín a potom pravidelne preplachujte asi 2-3x denne.

Klíčky reďkovky "Rambo" majú fialovú farbu a sú celkom ostrá. Obsahujú mnoho výživových prvkov, ako vitamíny A, B1, B2, C a niacín (B3), minerály železo, draslík, vápnik, horčík, sodík a fosfor, ktoré podporujú svalové vlákna aj zrak. Tieto klíčky majú čistiace účinky na organizmus, podporujú tvorbu žalúdočných štiav a tým podporujú trávenie. Celkovo pôsobí na ochranu organizmu. majú veľmi málo kalórií, cca 15 kcal na 100 g. Obsah proteínu je 4% a uhľohydrátov 3% .

Klíčky "Rambo", niekedy nazývané "Purple Radish" alebo "Red Radish Sango", dajú jesť alebo maškrtiť samostatne, spestrujú predjedlá, šaláty a zeleninové pokrmy. Jej výrazná chuť je predurčuje na použitie do šalátov a na masu, ako surové tak dusené.

Výrobok môže obsahovať Obilniny obsahujúce glutén, arašidy (arašidy), sójové bôby (SÓJA), orechy, ZELER, horčica, Sezamové semená (SEZAM) A VLČÍ BOB (Ďatelinka).

Dodatočné parametre

Kategória: Semena pro microgreens
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 50 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: