Smart CO2 - sáčok, najlacnejšie produkcia CO2 pre pestovanie rastlín

Kód: 130177
Neohodnotené
Značka: Smart CO2
14,89 €
Do 7 dní
Môžeme doručiť do:
24.8.2022
Najlacnejšie produkcia CO2 na trhu.Smart CO2 je prírodný, bezpečný a nákladovo efektívny spôsob výroby CO2 (oxid uhličitý) pre potreby intenzívne pestovaných rostlin.Poté, čo zavesíte Smart CO2 správne nad rastlinu, už nie je vyžadovaná žiadna údržba! Ako používať Smart CO2 sáčok: po zakúpení ich do vrecka nutné urobiť v hornej časti niekoľko dier a zavesiť do pestovateľského priestoru, tesne nad vrcholom rastlín. Odporúčame jeden sáčok CO2 na 1,2 x 1,2 m plochy (5-15m2). Pretože CO2 je ťažšie ako kyslík bude padať dole na rastliny. Akonáhle je zavesený v požadovanej výške, nemusíte vykonávať žiadne úpravy alebo plnenia vrecka. Po zhruba 3 mesiacoch produkcia CO2 klesne a sáčok je potrebné vymeniť za nový.

Detailné informácie

Podrobný popis

Najlacnejšie produkcie CO2 na trhu

Smart CO2   je prírodný, bezpečný a nákladovo efektívny spôsob výroby CO2 (Oxid uhličitý) pre potreby intenzívne pestovaných rastlín.  

Potom, čo zavesíte Smart CO2 správne nad rastlinu, už nie je vyžadovaná žiadna údržba!  


Prečo používať Smart CO2  
- skoršie kvitnutie
- vyššie výnosy
- zvýšená pevnosť stonky
- silnejší kvety

rastliny používajú proces nazývaný fotosyntéza, ktorá mení vodu, slnečné svetlo, cukor a CO2 na základné živiny.
S viac CO2 v ovzduší sú   rastliny   aktívnejší a účinnejšie pri jeho absorpciu. Rýchlejšie konverzie CO2 má za následok rýchlejšie a intenzívnejší rast rastlín.  

Rastliny absorbujú CO2 skrz malé póry na spodnej strane listov, tzv. prieduchy. Keď je úroveň   CO2 väčšie, rastliny nemusia tieto póry otvárať tak často alebo tak široko, čo má za následok menšie straty vody a zníženie pravdepodobnosti absorbovanie   škodlivých látok.

Ako funguje Smart CO2

Obsahuje mycélia (huby) a dostatočné množstvo organického substrátu na dobu aspoň 4 mesiacov. Mycélia pracujú opačne ako rastlina, dýchajú kyslík a vydychujú oxid uhličitý a to 24 hodín denne skrze odvzdušňovací cestu na vrecka. To vytvára prirodzený, sebestačný a nákladovo efektívny systém bez zápachu CO2. Smart CO2 sáčok neprodukuje teplo a produkuje CO2 až pri jeho aktivácii (prederavením). Stačí jednoducho zavesiť a sáčok bude robiť svoju prácu!

Ako používať Smart CO2 sáčok
Po zakúpení ich do vrecka nutné urobiť v hornej časti niekoľko dier a zavesiť do pestovateľského priestoru, tesne nad vrcholom rastlín. odporúčame jeden sáčok CO2 na 1,2 x 1,2 m plochy (5-15m2). Pretože CO2 je ťažšie než kyslík bude padať dole na rastliny. Akonáhle je zavesený v požadovanej výške, nemusíte vykonávať žiadne úpravy alebo plnenia vrecka. Nevešajte sáčok blízko svetlám či iným tepelným zdrojom. Po zhruba 3 mesiacoch produkcia CO2 klesne a sáčok je potrebné vymeniť za nový.

Dobré vedieť
Smart CO2 sáčok je z počiatku hnedý a postupne bude belieť. Toto je úplne normálne, spôsobuje to vývoj mycélia. Sáčok sa bude takisto nafukovať, opäť normálny stav. Sáčok pracuje hneď od začiatku, keď do neho urobíte diery.  

Skladovanie
Skladujte na suchom a chladnom mieste do teploty 18 ° C.

Dodatočné parametre

Kategória: CO2
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.81 kg
Hmotnost: 0.81 kg
Objem: 0.000001 m3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie