VitaLink Coir MAX HW (A + B)

Kód: 100993/1L 100994/5L Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Vitalink
17,90 € 63,75 € od 17,90 € –17 %
VitaLink Coir MAX HW (A+B) (Objem hnojiva 5 l)
17,90 € 63,75 € od 17,90 € –17 % 14,87 € 52,74 € od 14,87 €
Do 7 dní Do 7 dní Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
4.11.2021 4.11.2021 Zvoľte variant

VitaLink Coir MAX je vysoko koncentrovaná formula A a B, šitá na mieru pre dosiahnutie najlepších možných výsledkov pri pestovaní v kokosovom vlákne. Táto dvojzložková živina obsahuje vyváženú zmes makro a mikroživín a je ideálny pre použitie ako v rastovej, tak aj kvetové fáz. Kyselina fulvová a chelátované mikroživiny zlepšujú príjem rastlín živinovým roztokom, čo vedie k lepšej fotosyntéze a tým dopomáha k intenzívnejšiemu rastu a kvitnutia.

Detailné informácie

Podrobný popis

VitaLink Coir MAX - profesionálny výživa rastlín

VitaLink Coir MAX HW A + B je dvojzložková profesionálny výživa rastlín vyvinutá špeciálne pre pestovanie v kokosovom médiu. Hnojivo VitaLink Coir MAX HW A + B je určené pre použitie v oblastiach s tvrdou vodou. Hnojivo môže byť použité v priebehu rastu i kvitnutia, čo poskytuje vynikajúci základ pre rast a vývoj rastlín. Jedinečné použitie EDDHA a fulvonové kyseliny pomáha rastlinám vstrebávať optimálny pomer živín. VitaLink Coir Max je vysoko koncentrovaná formulácia A + B, vďaka ktorej dosiahnete tých najlepších možných výsledkov pri pestovaní v kokosovom médiu. Keďže je hnojivo vysoké koncentrácie, je nákladovo veľmi efektívnym produktom.

Výhody produktu   VitaLink Coir MAX HW A + B:

  • Profesionálne rastlinné živiny vyvinuté špeciálne pre silný rast a optimálny výnos pri pestovaní v kokosovom substráte
  • Optimálny pomer NPK pre vynikajúce fázy rastu, kvitnutia a plodnosti
  • Výnimočná dostupnosť železa v širokom rozmedzí pH

Dôležité informácie:

  • Odporúčaná hodnota pH: 5,8-6,5.
  • Vždy dodržujte minimálnu odporúčanú dávku pre vývoj rastlín. Správne nezaopatrené pestovateľské médium je základom zdravého rastu rastlín. VitaLink Coir MAX HW A + B sa výborne hodí pre použitie s radom posilňovačov a prísad Vitalink. Starostlivo zvolené použitia prísad môže tento potenciál maximalizovať, ale nikdy ho nemôže nahradiť.
  • Pred použitím dôkladne pretrepte. Chráňte pred priamym slnečným žiarením, pri teplote 5 ° C - 25 ° C. Neprekračujte doporučené dávkovanie!
  • NK zložky A: 3.7-0.8
  • NPK zložky B: 0.8-3.5-4.4

Dávkovanie a použitie produktu VitaLink Coir MAX HW A + B:

Pri presádzaní: Použite 1-2 ml A aj B (tj. 24 ml/l spolu) na 1 l vody bez prídavku ďalších minerálnych prísad aspoň po dobu prvého týždňa po transplantácii. Začnite zvyšovať dávku po tom, čo uvidíte, že sa vaše sadenice aktívne rozrastajú.

Mladé rastliny: Použite 2-3 ml A aj B (tj. 4-6 ml/l spolu) na 1 l vody v závislosti na tom, aké ďalšie minerálne prísady používate. Médium tak bude obohatené živinami pre intenzívny rast kvetov ešte pred fázou kvetu.

Dospelé rastliny: Použite 3-4 ml A aj B. (tj. 6-8 ml/l spolu) na 1 l vody v závislosti na tom, aké ďalšie minerálne prísady ste zahŕňali do svojho hnojícího programu. Zrelé rastliny sa považujú za zrelé, akonáhle je plocha listov na rastline zhruba trojnásobná.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Živiny
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6.25 kg
Objem: 0.0078 m3
Počet v balení: 4 ks
Skladom položek: 2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: