Živiny

1 položiek celkom

Cena

1213
11213

Značky

Zobrazených položiek: 1
VitaLink Coir MAX HW (A+B) (Objem hnojiva 5 l)
od 14,79 € –17 %
od 12,29 €

VitaLink Coir MAX je vysoko koncentrovaná formula A a B, šitá na mieru pre dosiahnutie najlepších možných...

Kód: 100993/1L

Vysoko kvalitné rastlinné hnojivá VitaLink sú kľúčom k zdravým a prosperujúcim rastlinám. Sú k dispozícii v zložení s tvrdou alebo mäkkou vodou, toto rozlíšenie nájdete vždy v názve pod skratkou HW a SW. HW znamená Hard Water a značí živiny pre tvrdú vodu, pritom SW je skratka pre Soft Water, čo nám určuje živiny pre mäkkú vodu. O všetky fázy života vašich rastlín a vybrané pestovateľské techniky sa stará celá rada rastlinných živín VitaLink, ktoré nájdete v tejto kategórii. Pre doplnkovú výživu rastlín k týmto základným živinám nezabudnite vybrať vhodná aditíva VitaLink.

Doprajte svojim sadeniciam a rezňom najlepší začiatok s VitaLink PlantStart a prejdite na ďalšie živiny VitaLink v závislosti na tom, aké médiá alebo techniky pestovania používate. Pre hydroponické pestovanie si vyberte produkty VitaLink Hydro MAX. Ak pestujete v kokosovom substráte, pozerajte po produktoch VitaLink Coir MAX. Ak-že patríte medzi tradičné pestovateľov, ktorí používajú pôdne substráty, sú pre vás vhodné živiny VitaLink Earth MAX. Ďalšie informácie a pokyny na použitie nájdete na produktovej stránke konkrétnych hnojív.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie