Sure Air ANTIBAC

Kód: SAAB1
Neohodnotené
Značka: Sure Air
10,89 € 9 € bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
16.7.2024
Antistatický a rýchlo schnúce. Antibac zanechá povrch dezinfikovaný a čistý. Je ideálny pre skleníky, pestovné miestnosti, stany a rastové vybavenia. Zabíja mikróby: ANTIBAC je účinný proti širokému spektru baktérií a plesní. Je v súlade s BS EN 1276 a obsahuje rovnakú účinnú látku ako dezinfekcia, ktorá je široko používaná v nemocniciach, ničiace baktérie E. coli, MRSA a mnoho ďalších. Prostredie: ANTIBAC nie je škodlivý pre rastliny, ale rovnako ako u všetkých výrobkov používaných v skleníkoch sa snažte vyhnúť priamemu kontaktu s rastlinami. Použitie: Odstráňte prípadné nečistoty v rastovom priestore. Otočte červenú trysku do polohy "Spray" a šetrne naneste na povrch, ktorý má byť ošetrený. V malých obmedzených priestoroch, nastriekajte na utierku alebo handričku a zotrite. Nechajte pôsobiť cca 1 minútu a zotrite suchou čistou handričkou. Nezabudnite po použití vždy uzavrieť trysku. Antibac je vhodný na tvrdé, neporézne povrchy. Varovanie: V prípade pochybností o vhodnosti povrchu, aplikujte postrek na malom skrytom mieste. Vždy dodržujte výrobcom stanovené pokyny pre čistenie. Zabráňte vdychovaniu a dlhotrvajúceho kontaktu s pokožkou. Je doporučené nosenie gumových rukavíc. Tipy: Na odolné usadeniny, nechajte prostriedok pôsobiť pred zotretím dlhšie. Použitie kefy alebo plastové drôtenky napomôže odstraňovanie usadenín. Pre maximálnu účinnosť aplikujte 2x za sebou na už čistý povrch. Opäť nechajte 1 minútu pôsobiť a zotrite.

Detailné informácie

30 dní na vyskúšanie
30 dní na vyskúšanie
Garantujeme 30 dní na otestovanie tovaru s možnosťou vrátenia
doručenie zdarma
Doručenie zdarma
Objednávky nad 100 EUR budú doručené na naše náklady
overeno zakazniky
Overené zákazníkmi
Tisíce spokojných zákazníkov na Slovensku aj v Česku
Široká ponuka produktov
Široká ponuka produktov
Ponúkame viac ako 3000 položiek a 95 % je na sklade

Podrobný popis

Antistatický a rýchlo schnúce. Antibac zanechá povrch dezinfikovaný a čistý. Je ideálny pre skleníky, pestovné miestnosti, stany a rastové vybavenia.

Zabíja mikróby: ANTIBAC je účinný proti širokému spektru baktérií a plesní. Je v súlade s BS EN 1276 a obsahuje rovnakú účinnú látku ako dezinfekcia, ktorá je široko používaná v nemocniciach, ničiace baktérie E. coli, MRSA a mnoho ďalších.

Prostredie: ANTIBAC nie je škodlivý pre rastliny, ale rovnako ako u všetkých výrobkov používaných v skleníkoch sa snažte vyhnúť priamemu kontaktu s rastlinami.

Použitie: Odstráňte prípadné nečistoty v rastovom priestore. Otočte červenú trysku do polohy "Spray" a šetrne naneste na povrch, ktorý má byť ošetrený. V malých obmedzených priestoroch, nastriekajte na utierku alebo handričku a zotrite. Nechajte pôsobiť cca 1 minútu a zotrite suchou čistou handričkou. Nezabudnite po použití vždy uzavrieť trysku. Antibac je vhodný na tvrdé, neporézne povrchy.

Varovanie: V prípade pochybností o vhodnosti povrchu, aplikujte postrek na malom skrytom mieste. Vždy dodržujte výrobcom stanovené pokyny pre čistenie. Zabráňte vdychovaniu a dlhotrvajúceho kontaktu s pokožkou. Je doporučené nosenie gumových rukavíc.

Tipy: Na odolné usadeniny, nechajte prostriedok pôsobiť pred zotretím dlhšie. Použitie kefy alebo plastové drôtenky napomôže odstraňovanie usadenín. Pre maximálnu účinnosť aplikujte 2x za sebou na už čistý povrch. Opäť nechajte 1 minútu pôsobiť a zotrite.

Dodatočné parametre

Kategória: Ochrana rastlín
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.2 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: