Kompletné sety pre bylinky

1 položiek celkom

Cena

808809
1808809

Značky

Zobrazených položiek: 1
regal pro vertikalni farmareni mikrobylinek
1 226,08 € –34 %
808,90 €

Veľký regál pre vertikálne pestovanie mikrobylín. Pokiaľ hltáte zelenú stravu po kilogramoch, tak môžete...

Kód: 48021

V spoločnosti LedMeGrow ponúkame široký sortiment produktov pre pestovanie mikrozeleniny. Naše kvalitné semená mikrozeleniny sú ideálne na začiatok vášho projektu. Ponúkame aj špeciálne navrhnuté misky a tácky pre mikrozeleninu, ktoré sú kľúčové pre úspešnú veľkú úrodu. 

Pestovanie mikrozeleniny je jednoduché a prináša výživnú mikrozeleninu priamo z vášho domova na tanier. K dispozícii máme aj efektívne LED osvetlenie pre mikrozeleninu, ktoré zabezpečí, že vaše rastliny budú rásť zdravo a silne. Navštívte všetky naše sekcie kategórie Mikrozelenina a objavte širokú ponuku produktov, ktoré vám pomôžu v každej fázi pestovania mikrozeleniny - od semienok až po zber.

V spoločnosti LedMeGrow sa môžete spoľahnúť na kvalitné produkty a odborné poradenstvo pre úspešné pestovanie mikrozeleniny, bez ohľadu na to, či ste začiatočník alebo skúsený pestovateľ. Potreby pre mikrozeleninu predávame ako hobby pestovateľom, tak aj firmám už niekoľko rokov. Neváhajte a kontaktujte nás pre pomoc s kalkuláciou, ak plánujete väčší projekt.

30 dní na vyskúšanie
30 dní na vyskúšanie
Garantujeme 30 dní na otestovanie tovaru s možnosťou vrátenia
doručenie zdarma
Doručenie zdarma
Objednávky nad 100 EUR budú doručené na naše náklady
overeno zakazniky
Overené zákazníkmi
Tisíce spokojných zákazníkov na Slovensku aj v Česku
Široká ponuka produktov
Široká ponuka produktov
Ponúkame viac ako 3000 položiek a 95 % je na sklade