VitaLink Hydro MAX Grow HW (A + B)

Kód: 101005/1L 101006/5L Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Vitalink
11,37 € od 11,37 € –10 % - až –10 %
VitaLink Hydro MAX Grow HW (A+B) (Objem hnojiva 5 l)
11,37 € od 11,37 € –10 % - až –10 % 10,19 € 45,50 € od 10,19 € 8,42 € bez DPH 37,60 € bez DPH od 8,42 € bez DPH
Do 7 dní Do 7 dní Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
3.10.2023 3.10.2023 Zvoľte variant

Živiny VitaLink Hydro MAX sú vysoko koncentrované hnojivo vo variantoch Grow aj Bloom, ktoré dodávajú všetko, čo vaše rastliny potrebujú od zasadenia po zber. U pestovateľov majú silnú povesť podpory intenzívneho a zdravého rastu rastlín a dosahovanie maximálnych výnosov.

Detailné informácie

30 dní na vyskúšanie
30 dní na vyskúšanie
Garantujeme 30 dní na otestovanie tovaru s možnosťou vrátenia
doručenie zdarma
Doručenie zdarma
Objednávky nad 100 EUR budú doručené na naše náklady
overeno zakazniky
Overené zákazníkmi
Tisíce spokojných zákazníkov na Slovensku aj v Česku
Široká ponuka produktov
Široká ponuka produktov
Ponúkame viac ako 3000 položiek a 95 % je na sklade

Podrobný popis

VitaLinkHydro MAX - výživa určená pre pestovanie v hydroponických systémoch.

VitaLink Hydro Max GROW A + B HW je kompletný dvojzložková rastlinná výživa určená pre pestovanie v hydroponických systémoch. Obsahuje primárne a sekundárne živiny so stopovými prvkami a fulvokyseliny. VitaLinkHydro MAX je u pestovateľov veľmi obľúbený, pretože podporuje intenzívny a zdravý rast rastlín a napomáha k dosiahnutiu maximálnych výsledkov. Je vhodný pre použitie so všetkými inertnými médiami vrátane ílových okruhliakov, perlitu, skalné vlny a môže byť použitý vo všetkých cirkulačných hydroponických systémoch. Hnojivo VitaLink Hydro Max GROW A + B HW je určené pre použitie v oblastiach s tvrdou vodou. Hnojivo používajte v čase vegetatívneho rastu.

VitaLinkHydro MAX je vysoko stabilná dvojzložková výživa (A + B) dodávaná vo variantoch pre rast a kvet, ktorá najlepšie vyhovuje potrebám rastlín od transplantácie po zber. Obsahuje všetko, čo vaše rastliny potrebujú s jedinečnými prísadami pridanej EDDHA (zvyšujúce stabilitu železa) a celulózy (podporujúce príjem živín).

Dôležité informácie

  • Odporúčaná hodnota pH: 5,8-6,5.
  • Pred použitím dôkladne pretrepte.
  • Chráňte pred priamym slnečným žiarením, pri teplote 5 ° C - 25 ° C.
  • Neprekračujte doporučené dávkovanie!
  • NPK zložky A :: 3.7-0-0
  • NPK zložky B: 1.3-2.3-6.7

Dávkovanie a použitie produktu   Hydro MAX Grow HW:

Použite Hydro MAX Grow HW počas vegetatívny fázy rastu a pre prvý týždeň kvitnutia. Potom, pri prechode do druhého týždňa kvitnutia, môžete prejsť na Hydro MAX Bloom HW.

Pri presádzaní: Použite 1-2 ml A aj B (tj. 24 ml/l spolu) na 1 l vody bez prídavku ďalších minerálnych prísad aspoň po dobu prvého týždňa po transplantácii. Ak používate inertné médiá, pred transplantáciou je riadne namočte. Začnite zvyšovať dávku po tom, čo uvidíte, že sa vaše sadenice aktívne rozrastajú.
Mladé rastliny: Použite 1-2 ml A aj B (tj. 24 ml/l spolu) na 1 l vody v závislosti na tom, aké ďalšie minerálne prísady používate. V tomto štádiu postačí len užitočné a prospešné bio stimulanty. Médium tak bude obohatené živinami pre intenzívny rast kvetov ešte pred fázou kvetu.
Dospelé rastliny: Použite 3-4 ml A aj B. (tj. 6-8 ml/l spolu) na 1 l vody v závislosti na tom, aké ďalšie minerálne prísady ste zahŕňali do svojho hnojícího programu. Zrelé rastliny sa považujú za zrelé, akonáhle je plocha listov na rastline zhruba trojnásobná.

Video k produktu VitaLink Hydro Max:

Dodatočné parametre

Kategória: Hnojiva pre hydroponii
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 12.1 kg
Objem: 0.0078 m3
Počet v balení: 4 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: