Hesi Starterbox Hydro - celkový objem 3,5l

Kód: 100789
Neohodnotené
Značka: Hesi
58,89 € 48,67 € bez DPH
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Hesi Štart Box Hydro je kompletná sada hnojív a doplnkov pre začínajúcich pestovateľov v hydroponických systémoch

Detailné informácie

30 dní na vyskúšanie
30 dní na vyskúšanie
Garantujeme 30 dní na otestovanie tovaru s možnosťou vrátenia
doručenie zdarma
Doručenie zdarma
Objednávky nad 100 EUR budú doručené na naše náklady
overeno zakazniky
Overené zákazníkmi
Tisíce spokojných zákazníkov na Slovensku aj v Česku
Široká ponuka produktov
Široká ponuka produktov
Ponúkame viac ako 3000 položiek a 95 % je na sklade

Podrobný popis

Hesi Start Box Hydro je kompletná sada hnojív a doplnkov pre začínajúcich pestovateľov v hydroponických systémoch. V sade nájdete tieto produkty:

1 l Hesi Hydro Grow - univerzálne hydroponické hnojivo typu NPK, ktoré sa používa v rastovej fáze rastliny. Hnojivo je určené pre pestovateľov indoor rastlín. Hnojivo spĺňa štandardy EÚ a je vyrobené len z kvalitných prírodných látok. Pomer základných živín je nasledujúci N-P-K 12-4-8. Ďalej je hnojivo obohatené o vitamíny, aminokyseliny, jednoduché cukry a stopové prvky (železo, horčík, zinok, meď, bór, molybdén, jód a kobalt). Hnojivo Hesi Hydro Grow je obohatené aktívnymi vitálnymi látkami, ktoré zvyšujú energiu a udržujú substrátní flóru zdravú.

1 l Hesi Hydro Bloom - univerzálne hydroponické hnojivo typu NPK, ktoré sa používa v kvetovej fáze rastliny. Hnojivo je určené pre pestovateľov indoor rastlín. Hnojivo spĺňa štandardy EÚ a je vyrobené len z kvalitných prírodných látok. Pomer základných živín je nasledujúci N-P-K 8-7-10. Ďalej je hnojivo obohatené o vitamíny, aminokyseliny, jednoduché cukry a stopové prvky (železo, horčík, zinok, meď, bór, molybdén, jód a kobalt) .Hnojivo Hesi Hydro Bloom podporuje rast a tvorbu kvetov, podporuje vitalitu rastliny a udržuje substrátní flóru zdravú .

0,5 l Hesi PK 13/14 - doplnok hnojív radu Hesi. Používa sa ako v hydroponických systémoch, tak v kokosových substrátoch a rohožiach. Extra porcia draslíka a fosforu pre vaše kvetinky a rastlinky. Odporúčame používať vo fáze kvetu a pri prejavoch deficitu jednotlivých prvkov.

0,5 l Hesi Root Complex - koreňový stimulátor, ktorý sa používa ako doplnok základných hnojív Hesi. Koreňový stimulátor je vhodný na pestovanie rastlín vo všetkých pestovateľských médiách. Používanie koreňového stimulátora vám zaistí zdravé korene, vysokú odolnosť a optimálnu kondíciu vašich rastlín. Zlepšuje príjem hnojiva a aktivuje mikroorganizmy v substrátoch. Stimulátor obsahuje kompletný rad stopových prvkov, aminokyseliny (glycerín, histidín, tryptofán), enzýmy, cukry a vitamíny.

0,5 l Hesi PowerZyme - enzymatický prípravok, ktorý sa používa ako doplnok základnej rady hnojív Hesi. Hesi PowerZyme je vhodný na pestovanie rastlín vo všetkých pestovateľských médiách. Enzýmy sú vyrobené fermentáciou teda úplne prírodnou cestou. Podporuje tvorbu a rast koreňového systému. Zvyšuje odolnosť rastliny. Vytvára užitočné látky zo zvyškov odumretých korienkov rastliny. Aktivuje zdravé mikroorganizmy v rastovom médiu. Urýchľuje príjem živín.

10 ml Hesi Supervit - doplnkový prípravok plný aminokyselín a vitamínov, ktorý sa používa ako doplnok základnej rady hnojív Hesi. Je určený pre všetky druhy substrátov. Supervit obsahuje 25 vitalizačných v rastline pôsobiacich látok, ktoré tvoria rastlinám zdroj sily a podporujú tvorbu substrátní mikroflóry. Supervit stimuluje produkciu rastových a pre kvet dôležitých hormónov.

Dodatočné parametre

Kategória: Hnojivá pre hydropóniu
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 4.3 kg
Počet v balení: 4 ks
Použitie: Sady hnojív

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: