BioCanna BioTerra Plus

Kód: BC-000630025 BC-000630050 Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: BioCanna
12,49 € 20,19 € od 12,49 € 10,32 € bez DPH 16,69 € bez DPH od 10,32 € bez DPH
Skladom (199 ks) Skladom (86 ks) Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
26.6.2024 26.6.2024 Zvoľte variant
BIO Canna Terra Plus je 100% biologický a ekologický substrát. Je to zmes najkvalitnejších druhov rašeliny, drvené kôry a kokosových vlákien.

Detailné informácie

30 dní na vyskúšanie
30 dní na vyskúšanie
Garantujeme 30 dní na otestovanie tovaru s možnosťou vrátenia
doručenie zdarma
Doručenie zdarma
Objednávky nad 100 EUR budú doručené na naše náklady
overeno zakazniky
Overené zákazníkmi
Tisíce spokojných zákazníkov na Slovensku aj v Česku
Široká ponuka produktov
Široká ponuka produktov
Ponúkame viac ako 3000 položiek a 95 % je na sklade

Podrobný popis

Bio Terra Plus

Laboratórium CANNAResearch slávila úspech pri vývoji certifikované a organické zeminy, ktorá spĺňa medzinárodné štandardy. Bio Terra Plus je vyrobené zo 100% prírodných materiálov a ako také môže byť tiež použité pre ekologické pestovanie. Bio Terra Plus je vyrobené z najkvalitnejších druhov rašelín, ktoré obsahujú aj prvotriedne diatomit. Vzdušná štruktúra diatomitu je obohatená o rozsekanú kôru stromov, ktorá má prírodný protu vlastnosti. Bio Terra Plus je prihnojenie certifikovanými organickými prísadami ako je kostná múčka, netopierie guáno a mnoho ďalších stopových prvkov prírodného pôvodu.

Kvalitné suroviny

Kvalitná rašelina

Použitá rašelina je tej najvyššej kvality, aké možno použiť a nachádza sa iba na niekoľkých miestach na svete. Dlhé vlákna v štruktúre rašeliny BIO TERRA PLUS sú oproti lacnejším verziám omnoho ľahší. Ľahkosť rašeliny je pre rastlinu nesmiernou výhodou.

Kôra

Kôra, ktorú používame, má špeciálnu charakteristiku. Nekvalitné kôra môže byť často príčinou nežiaducej plesne. Tá, ktorá je použitá v BIO TERRA PLUS, má morskej vlastnosti!

Kvalitná kokos

V BIO TERRA PLUS sú použité tiež kokosové vlákna, v skutočnosti ten najlepší kokos: CANNAT COCO. Certifikované vyvážené biologické hnojivo, obohatené o pôdne baktérie, vytvorí prospešnú symbiózu: tým sa docieli nižšieho počtu vzniku chorôb, lepšieho uvoľnenie a absorpcie výživy a tiež lepšieho vývoja rastliny.

Samoregulačný účinok s postupným uvoľňovaním

BIO TERRA PLUS je prihnojenie zemina. Množstvo využitie tohto přihnojeného hnojiva zeminou závisí na množstve podávaných živín. BIO TERRA PLUS toto reguluje automaticky. Takže keď podávate malé množstvo živín, využije sa viac hnojivá a naopak ak podávate veľké množstvo živín, využije sa hnojivá menej. Hnojivo zostáva obsiahnuté v zemine, aj keď nie je priamo potreba, zemina uskladní hnojivo na dobu, kedy bude potrebné. Samoregulácia nezávisí na pridanej vode, ale závisí od teploty klímy.

Postupné uvoľňovanie: pre rastliny vďaka rozložitelnému procesu postupne uvoľňuje hnojivo z organických zložiek (molekúl). Tento proces sa bude znižovať pomalšie, ak sa navyše priamo využijú živiny, bude sa spotrebovávať zeminou a naopak.

Jednoduché použitie!

Kvôli samoreguláciu a efektu postupného uvoľňovania je celkom zložité pri hnojení urobiť hrubú chybu!

Zemina má v prípade potreby možnosť upraviť plán hnojenia.

Dodatočné parametre

Kategória: Pôdne substráty
Záruka: 2 roky
Počet v balení: 60 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: