Hesi Starterbox Coco - celkový objem 3,5l

Kód: 100788
Neohodnotené
Značka: Hesi
62,79 € 51,89 € bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
18.4.2024
Hesi Štart Box Coco je kompletná sada hnojív a doplnkov pre začínajúcich pestovateľov v kokosových substrátoch a rohožiach.

Detailné informácie

30 dní na vyskúšanie
30 dní na vyskúšanie
Garantujeme 30 dní na otestovanie tovaru s možnosťou vrátenia
doručenie zdarma
Doručenie zdarma
Objednávky nad 100 EUR budú doručené na naše náklady
overeno zakazniky
Overené zákazníkmi
Tisíce spokojných zákazníkov na Slovensku aj v Česku
Široká ponuka produktov
Široká ponuka produktov
Ponúkame viac ako 3000 položiek a 95 % je na sklade

Podrobný popis

Hesi Start Box Coco je kompletná sada hnojív a doplnkov pre začínajúcich pestovateľov v kokosových substrátoch a rohožiach. V sade nájdete tieto produkty:

1 l Hesi Coco - univerzálny kvetové a rastové hnojivo typu NPK určené na pestovanie v kokosových substrátoch a na kokosových rohožiach. Hnojivo spĺňa štandardy EÚ a je vyrobené len z kvalitných prírodných látok. Pomer základných živín je nasledujúci N-P-K 8-6-10. Ďalej je hnojivo obohatené o vitamíny, aminokyseliny, jednoduché cukry a stopové prvky (železo, horčík, zinok, meď, bór, molybdén, jód a kobalt). Hesi Coco je obohatené aktívnymi vitálnymi látkami, ktoré zvyšujú energiu a udržujú substrátní flóru zdravú. Hnojivo Hesi Coco je tiež jedno z mála hnojív "jednozložkových", možno ho používať na obe dôležité fázy rastliny - kvet a rast.

1 l Hesi PK 13/14 - doplnok hnojív radu Hesi. Používa sa ako v hydroponických systémoch, tak v kokosových substrátoch a rohožiach. Extra porcia draslíka a fosforu pre vaše kvetinky a rastlinky.

0,5 l TNT Complex - univerzálne pôdne hnojivo typu NPK, ktoré sa používa v rastovej fáze rastliny. Hnojivo je určené ako pestovateľom indoor rastlín, tak aj pestovateľom do skleníkov a na záhradky. Ďalej možno TNT Complex využiť aj pre materské rastliny. Hnojivo spĺňa štandardy EÚ a je vyrobené len z kvalitných prírodných látok. Pomer základných živín je nasledujúci N-P-K: 6-2-4. Ďalej je hnojivo obohatené o vitamíny, aminokyseliny, jednoduché cukry a stopové prvky (železo, horčík, zinok, meď, bór, molybdén, jód a kobalt). Hnojivo podporuje rast a vitalitu rastlín a napomáha pôdnej mikroflóre.

0,5 l Hesi Root Complex - koreňový stimulátor, ktorý sa používa ako doplnok základných hnojív Hesi. Koreňový stimulátor je vhodný na pestovanie rastlín vo všetkých pestovateľských médiách. Používanie koreňového stimulátora vám zaistí zdravé korene, vysokú odolnosť a optimálnu kondíciu vašich rastlín. Zlepšuje príjem hnojiva a aktivuje mikroorganizmy v substrátoch. Stimulátor obsahuje kompletný rad stopových prvkov, aminokyseliny (glycerín, histidín, tryptofán), enzýmy, cukry a vitamíny.

0,5 l Hesi PowerZyme - enzymatický prípravok, ktorý sa používa ako doplnok základnej rady hnojív Hesi. Hesi PowerZyme je vhodný na pestovanie rastlín vo všetkých pestovateľských médiách. Enzýmy sú vyrobené fermentáciou teda úplne prírodnou cestou. Podporuje tvorbu a rast koreňového systému. Zvyšuje odolnosť rastliny. Vytvára užitočné látky zo zvyškov odumretých korienkov rastliny. Aktivuje zdravé mikroorganizmy v rastovom médiu. Urýchľuje príjem živín.

10 ml Hesi Supervit - doplnkový prípravok plný aminokyselín a vitamínov, ktorý sa používa ako doplnok základnej rady hnojív Hesi. Je určený pre všetky druhy substrátov. Supervit obsahuje 25 vitalizačných v rastline pôsobiacich látok, ktoré tvoria rotlinám zdroj sily a podporujú tvorbu substrátní mikroflóry. Supervit stimuluje produkciu rastových a pre kvet dôležitých hormónov.

Dodatočné parametre

Kategória: Hnojivá pre kokos
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 4.3 kg
Počet v balení: 4 ks
Použitie: Sady hnojív

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: