TTU 150mm/552m3 s reguláciou

Kód: 130423
Neohodnotené
Značka: Vents
120,90 € 99,92 € bez DPH
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
21.5.2024

Ventilátor do potrubia Vents TT 150 U s kuličkovými ložiskami a termostatom je ľahký plastový ventilátor, ktorý prináša inovatívnu reguláciu teploty. Vďaka svojej konštrukcii je údržba ventilátora jednoduchá. Ventilátor je možné pripojiť na dva rôzne výkony a prepínať pomocou externého spínača. Motor je vybavený tepelnou pojistkou. Tento ventilátor nájdete v malých a stredne veľkých miestnostiach, ako sú WC, kuchyne, kancelárie, skleníky, pestiarni apod. Vďaka svojim technickým parametrom je určený na odsávanie vzduchu v potrubných rozvodoch na stredné vzdialenosti. Kuličkové ložiská vám predĺžia životnosť ventilátora na 40000 hodín. Termostat - ak teplota stúpne o 2 °C nad nastavenú teplotu termostatu, ventilátor sa automaticky prepnúť na vyššiu rýchlosť. Po dosiahnutí nastavenej teploty sa ventilátor prepne späť na nižšiu rýchlosť a pokračuje v odsávaní. Ventilátor je možné inštalovať vertikálne aj horizontálne.

Detailné informácie

30 dní na vyskúšanie
30 dní na vyskúšanie
Garantujeme 30 dní na otestovanie tovaru s možnosťou vrátenia
doručenie zdarma
Doručenie zdarma
Objednávky nad 100 EUR budú doručené na naše náklady
overeno zakazniky
Overené zákazníkmi
Tisíce spokojných zákazníkov na Slovensku aj v Česku
Široká ponuka produktov
Široká ponuka produktov
Ponúkame viac ako 3000 položiek a 95 % je na sklade

Podrobný popis

Axiálny Ventilátor Vents TTu/Dalap AT T 150 mm s Reguláciou Teploty – Efektívne Vetranie pre Optimálne Klima

Vents TT U 150 mm je ľahký plastový ventilátor s inovatívnou reguláciou teploty, ideálny pre horizontálnu aj vertikálnu inštaláciu. S maximálnym prietokom vzduchu 520 m3/h je navrhnutý pre kruhové potrubie s priemerom 150 mm a vďaka svojim vlastnostiam je vhodný pre široké spektrum prostredí.

Hlavné Výhody:

 1. Inteligentná Regulácia Teploty: Teplotné čidlo a integrovaný elektronický regulátor otáčok umožňujú automatickú kontrolu klímy v uzavretých priestoroch, čo je ideálne pre optimálne podmienky pre rastliny a ďalšie aplikácie.

 2. Jednoduché Nastavenie: Dva intuitívne ovládacie gombíky umožňujú jednoduché nastavenie požadovanej teploty, čo zabezpečí konštantné prostredie okolo bylín a ďalších citlivých objektov.

 3. Výkonný Motor s Dlhou Životnosťou: Jednofázový motor s kuličkovým ložiskom zabezpečuje spoľahlivý chod po veľmi dlhú dobu, čo zvyšuje životnosť ventilátora.

 4. Optimalizovaný Dizajn Lopatiek: Aerodynamický tvar lopatiek zvyšuje rýchlosť vzduchu, maximalizuje výkon a minimalizuje hluk pri prevádzke.

 5. Robustná Konštrukcia: Odolný plastový kryt z ABS chráni ventilátor pred poškodením, čo zabezpečuje dlhodobú spoľahlivosť v rôznych prostrediach.

 6. Univerzálne Použitie: Vhodný pre ventilačné systémy vo skleníkoch, kúpeľniach, pivniciach, garážach a ďalších prostrediach, kde je potrebná efektívna ventilácia.

 7. Možnosti Zapojenia: Zapojenie vedľa seba zvyšuje prietok vzduchu, zatiaľ čo sériové zapojenie viacerých ventilátorov zvyšuje prevádzkový tlak.

 8. Jednoduchá Údržba: Špeciálne svorky na priechodkách umožňujú jednoduchú a rýchlu údržbu. Montážna konzola na stenu zjednodušuje inštaláciu.

Technická Špecifikácia:

 • Priemer Priechodky: 150 mm
 • Výkon: 60 W
 • Prietok Vzduchu: 520 m3/h
 • Rýchlosť: 2460 otáčok za minútu
 • Akustický Tlak: 44 dB/3m
 • Statický Tlak: 281 Pa
 • Napätie: 220/240 V 50/60 Hz
 • Prúd: 0,27 A
 • Maximálna Prevádzková Teplota: krátkodobo 60 °C, dlhšie prevádzkové 45 °C
 • Hmotnosť: 3 kg
 • Stupeň Krytia: IPX4
 • Montáž: medzi potrubím, horizontálna aj vertikálna
 • Maximálna Dĺžka Potrubia: 29 m
 • Životnosť: až 40000 hodín

Dodatočné parametre

Kategória: S reguláciou
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 3.55 kg
Príruba / priemer [mm]: 150
Prúdenie vzduchu [m3/h]: 500 - 750
Hmotnost: 3.55 kg
Objem: 0.023638 m3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: