Canna Coco Professional Plus 50L

Kód: CA-000430050
Neohodnotené
Značka: CANNA
24,79 € –17 %
44910 1 canna coco professional plus 50l
24,79 € –17 % 20,56 €
Do 7 dní
Môžeme doručiť do:
8.12.2021
Pestovateľský substrát z najkvalitnejších kokosových vlákien zo Srí Lanky. 100% biologický produkt. Kokosové vlákna zaručujú ideálny pomer vzduchu a vlhkosti a sú obohatené o Trichoderma (priateľská hubka ničiaci nechcené plesne). Možno použiť niekoľkokrát.

Detailné informácie

Podrobný popis

CANNAT Coco Professional Plus je kokosový substrát, ktorý ponúka záhradníkovi a jeho rastlinám mnoho výhod v porovnaní s inými substrátmi:
  • CANNAT Coco Professional Plus je čistý, organický produkt s homogénnou štruktúrou a má plnú vyrovnávacia schopnosť, čo eliminuje vedľajšie účinky pestovanie v kokosových vláknach, ktorá by mohla spotrebovať niektoré živiny.
  • CANNAT Coco Professional Plus je bez škodlivých vírusov a pôdnych chorôb, vďaka unikátnemu výrobnému procesu CANNAT.
  • CANNAT Coco Professional Plus má komplexnú rovnováhu medzi vodou a vzduchom, čo poskytuje ideálne podmienky pre pestovanie rastlín.
  • CANNAT Coco Professional Plus obsahuje špeciálne pleseň (Trichoderma), ktorá chráni rastliny proti pôdnym chorobám.
  • CANNAT Coco Professional Plus môže byť použitý niekoľkokrát.

CANNAT Coco Professional Plus sa skladá zo 100% kokosových vločiek. Špeciálne vybrané pôvodné indickej kokosové orechy tvoria základ pre CANNAT Coco Professional Plus. Produkt sa v celom svojom výrobnom procese vôbec nedotýka vonkajšie pôdy, čo zaisťuje, že konečný produkt neobsahuje burinu ani pôdne choroby. Je prepláchnutý v čerstvej vode, to znamená, že nie sú prítomné žiadne soli. To všetko z neho robí najlepšie pestovateľský substrát budúcnosti.

Výrobný proces podlieha prísnym kontrolám kvality a tak môžeme zaručiť kvalitu tohto výrobku.

CANNAT Coco Professional Plus nesie najprísnejšie RHP značku kvality. V skutočnosti kvalita tohto výrobku ide výrazne nad rámec RHP štandardu. Stručne povedané, R.H.P. značka kvality znamená, že výrobok neobsahuje burinu. R.H.P. kontrola nie je obmedzená na hotový výrobok, ale týka sa získavania a spracovania surovín po celú cestu až do obalu.

Vyrovnávacia proces spoločnosti CANNAT nám umožňuje 'predprogramovať' médium do určitého veku. To zaručuje, že budete mať rovnaký, konzistentné a vysoko kvalitný materiál znova a znova.


Dodatočné parametre

Kategória: Kokosové substráty
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 17.4 kg
Hmotnost: 17.4 kg
Objem: 0.038571 m3
Počet v balení: 60 ks
Skladom položek: 210

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: