HomeBox Ambient Q100 + (100x100x220 cm)
Pestovateľský stanHomeBox Ambient oceníte najmä vďaka vnútornému materiálu PAR+ so zvýšenou odrazivosťou. Špeciálne vyvinutáfólia PAR+odráža viac svetla a menej tepla, čo priaznivo vplýva na život a rast rastlín pod umelým osvetlením. Konštrukcia stanu je kovová, pevná, doplnená plastovými spojmi a spevnenými zipsami. Tento growbox má navyše sieťku proti hmyzu, ktorá ochráni vaše rastlinky pred škodcami.




Pestovateľský stanHomeBox Ambientje vyrobený z vysoko kvalitného materiálu a odporúčame ho najmä na hydroponické pestovanie. Špeciálna fólia PAR+ odráža viac svetla a menej tepla, čo priaznivo vplýva na život a rast rastlín pod umelým osvetlením. Pri indoor pestovaní sHomeboxsa môžete vždy spoľahnúť na kovovú konštrukciu, pevné plastové spoje, odolné zipsy a robustné vonkajšie plátno, ktoré presne sedí na rám. Svetlý grow boxAmbient Q 100+má tiež sieťku proti hmyzu, odnímateľnú nepriepustnú podlahu, vstupy z dvoch strán a dostatočný počet ventilačných otvorov. Odťah a príťah zabezpečujú otvory s priemerom 100 mm (vľavo a vzadu), 160 mm (2x vľavo a 1x vpravo), 200 mm (hore). K tomu sú ešte dva 200 mm otvory vpravo a jeden vľavo. Všetky produktyHomeboxsú zdravotne nezávadné a garantujú úspešnú a bezpečnú kultiváciu rastlín.
| Rozmer stanu | 100 x 100 x 220 cm |
| Pestovateľská plocha | 1 m2 |
| Objem stanu | 2,2 m33 |
| Konštrukcia | materiál - oceľ O tyče 16 mm |
| Napojenie | 1x O 100 - príťah a odťah 3x O 160 - príťah a odťah 3x O 200 - príťah a odťah |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hnojivá Atami |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 18.2 kg |
| EAN: | 4260220922032 |
| Pre rastovú fázu: | Pre celý pestovateľský cyklus |
| Pôdorys: | Štvorec |
| Odrazivá fólia: | Biela |
Homebox® ponúka moderné rastové stany, ktoré boli neustále vylepšované od roku 2001. Vynikajú inováciami a kvalitnou konštrukciou pre vyššie výnosy a lepšiu úrodu.
Výhody:
- PAR+: Optimalizovaná reflexná vrstva pre lepší rast rastlín a nižšiu teplotu.
- OMNIFLOW AIRVENT: Umožňuje aktívny prietok čerstvého vzduchu.
- Vysoká nosnosť: Stabilné oceľové tyče s práškovým nástrekom.
- Double bottom: Pevná vodotesná podlaha a ďalšia ochrana.
- Pevné zipsy: Zabezpečujú tesný skleník bez krycích chlopní.
Homebox® rastové stany sú stabilné, ľahké, odolné proti roztrhnutiu a ponúkajú široké možnosti pre zavesenie osvetlenia a vetracieho systému.
