GROW LED panel COB 100W s optikou
Závesný GROW LED panel vybavenýplnospektrálnym COB čipom s výkonom 2x 50W. Najväčšie spektrálne vrcholy má pri 460 a 650 nm – čo znamená, že presne kopíruje krivku odporúčanú preoptimálnu fotosyntézurastlín. Pestovateľský panel je možnépoužiť na rast aj kvitnutie, no pre kvetovú fázu je vhodnejší kvôli vyššiemu podielu červeného spektra. GROW panel je pripravený na okamžité zavesenie nad rastlinu a zapojenie do zásuvky.




Svetelné parametre:
- PPF (20 cm): 1280 mmol/m²/s
- Svietivosť: 10 000 lm
- Plošná svietivosť (20 cm): 138 000 lux
- Spektrum: 380 - 780 nm (fullspectrum)
- Typ čipu: COB
Technické parametre:
- Výkon LED: 100 W
- Ekvivalent: 300 W
- Napätie: 120-240 V
- Frekvencia: 50-60 Hz
- Aktívne chladenie: Áno
- Napájací kábel: Áno (1 m)
- Životnosť: 50 000 hodín
Vlastnosti:
- Materiál: kov, plast, sklo
- Farba: čierna
- Hmotnosť: 1,5 kg
- Výška: 280 mm
- Šírka: 140 mm
- Hĺbka: 55 mm
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED grow panely LedMeGrow |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 8574700101428 |
| Účel použitia: | Pre plodové rastliny |
| Fáza rastliny: | Rast a kvet |
| Farba svetla: | Viacspektrálne (fialová) |
| Prepínač rastu / kvetu: | Nie |
| Stmievanie: | Nie |
| Chladenie: | Aktívne |
| Materiál: | Kov |
| Certifikácia: | CE, RoHS |
| Vnútorný časovač: | Nie |
| životnosť: | 48.000 h |
| šírka: | 50 mm |
| dĺžka: | 375 mm |
| Výška: | 240 mm |
| Materiál: | Hliník |
Súvisiaci tovar
BudBox PRO Intermediate je pestovný stan, ktorý nesklame ani náročných používateľov, či už stenadšenec...
BudBox PRO Intermediate je pestovný stan, ktorý nesklame ani náročných používateľov, či už stenadšenec...
BudBox PRO Intermediate je pestovný stan, ktorý vás nesklame, či už ste nadšenec do domáceho...
BudBox PRO Intermediate je pestovný stan, ktorý vás nesklame, či už ste hobbynadšenec domáceho pestovania,...
BudBox PRO Intermediate je pestovný stan, ktorý vás nesklame, či už ste hobbynadšenec domáceho pestovania,...
BudBox PRO Titan je pestovný stan, ktorý nesklame ani začiatočníkov,nadšencov domáceho pestovania, či už...
BudBox PRO Titan II je pestovný stan, ktorý nesklame ani náročných pestovateľov, či už ste amatéralebo...
BudBox PRO Titan III je pestovný stan, ktorý nesklame ani začiatočníkanadšenca domáceho pestovania,...
Podobné produkty
Reflektor s výkonom 50 W posunie rast vašich rastlín na vyššiu úroveň.Vďaka plnospektrálnym LED diódam s...
Vysoko kvalitnýLED grow panelkombinujúci modré, červené, ultrafialové a infračervené diódy, ktoré poskytujú...
HortiLMG 175 LED 85W Quantum boardje ideálnym svetelným riešením predoplnkové osvetlenie, predpestovanie...
Reflektor s celkovým výkonom 50W vás prekvapí v mnohých ohľadoch. Keď nasmerujete svetelný tok z tohto...
Závesný GROW LED panel vybavenýplnospektrálnym COB čipom s výkonom 50W. Najväčšie spektrálne vrcholy má pri...
Kvalitne spracovaný LED reflektor na rast a kvitnutie rastlín s celkovým výkonom 50W Prekvapí vás...
