TNB Naturals THE ENHANCER CO2 - Refill Pack

Kód: 130181
Neohodnotené
Značka: TNB Naturals
20,39 €
Do 7 dní
Môžeme doručiť do:
29.10.2021
TNB Naturals THE ENHANCER CO2 - Reffil Pack je ľahko použiteľná náhradná náplň pre TNB Naturals THE ENHANCER CO2.

Detailné informácie

Podrobný popis

TNB Naturals THE ENHANCER CO2 - Reffil Pack je ľahko použiteľná náhradná náplň pre TNB Naturals THE ENHANCER CO2.

TNB Naturals THE ENHANCER CO2 je teraz možne pohodlne naplniť! Pestovatelia majú tak možnosť opätovne využiť existujúce fľašu ENHANCER CO2, ušetriť peniaze a znížiť svoju ekologickú stopu. Jednoducho vyprázdnite obsah pôvodnej fľaše a vypláchnite vodou. Obsah TNB Naturals THE ENHANCER CO2 - Reffil Pack prelejte do fľaše a CO2 generátor je opäť pripravený na použitie.  


TNB Naturals THE ENHANCER CO2 je vyrobený len z prírodných , 100% organických zložiek, ktoré pri aktivácii uvoľňujú veľké množstvo CO2.

TNB Naturals CO2 je najlepší a najúčinnejší spôsob, ako získať ideálne množstvo CO2 v rastovom priestore. Výrobok nepotrebuje žiadne nebezpečné propánové horáky ani regulačné zariadenie. Tento brilantný spôsob obohacovania vzduchu o CO2 je veľmi jednoduchý. Pre aktivovanie procesu stačí pridať vlažnú vodu. Vysoké dávky CO2, ktoré môžu až zdvojnásobiť produkciu vašich rastlín, uvoľňuje výrobok po dobu dvoch týždňov. TNB Naturals ENHANCER prekonal konkurenciu vo všetkých testoch a porovnávacích štúdiách.

Použitie:

TNB Naturals ENHANCER aktivujete tým, že pridáte teplú vodu, potom znova nasadíte veko a pretrepeme. Je to tak jednoduché! Plné produkcia dosiahne po prvých 8 až 10 hodinách. Na konci dvojtýždňovej životnosťi je možné výrobok doplniť a znovu použiť vďaka TNB Naturals THE ENHANCER CO2 - Refill Pack alebo ekologicky zlikvidovať.  

Výhody použitia Enhancer:

- 100% prírodný

- jednoduchá aktivácia a použitia

- tvorba vysoké koncentrácie CO2

- produkuje CO2 minimálne po dobu dvoch týždňov

- v noci uvoľňuje CO2 pomalšie

- zlepšuje rast aj celkový zdravotný stav rastlín

Dodatočné parametre

Kategória: CO2
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.25 kg
Skladom položek: 37
Hmotnost: 0.25 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: