BudBox pro XXL 120x240x200 biely - rastové stan
BudBox PRO XL+ je pestovný stan, ktorý nesklame ani náročných pestovateľov, či už stenadšenec domáceho pestovania, aleboprofesionálny biológ, ktorý presne vie, čo potrebuje. Tento pestovateľský box ponúka celkovú plochu120 x 240 cm a výšku 200 cm. Vyznačuje sa štvorvrstvovým nepriesvitným materiálom vrátane novo patentovanýchnepriesvitných zipsov.




Špičkový výrobca kvalitných pestovateľských stanovBudBoxvystrelil na trh túto špičku v rôznych veľkostiach. Výrobcovia growboxov zvyčajne ponúkajú menšie modely pre domáce a amatérske pestovateľov, ale aj veľké stany, ktoré vytvárajú izolovanú miestnosť pre profesionálov, kde sa investícia oplatí. Stan má 100% nepriesvitnú vrstvu a netoxický materiál, zosilnené zipsy, ktoré sú stále ľahko pojazdné a odolné. Každý stan je vybavený pozorovacím okienkom zo zelenej fólie, ktoré umožňuje sledovať rastlinky aj v noci. Kovová konštrukcia je navrhnutá a predimenzovaná tak, aby zvládla aj komplexné systémyLED osvetlenie a všetkuvzduchotechniku. Ďalšie inovácie použité v modeli zhrnieme v nasledujúcich bodoch.
Nový model PRO XL prináša tieto vylepšenia:
- 100% nepriesvitnosť
- Netoxické materiály (úroda zostáva prírodne čistá)
- Nové patentované nepriesvitné zipsy
- Pozorovacie okienko zo zelenej fólie
- Kovové spojky
- Spodný rám špeciálne upravený pre odtok závlahy
- Bez spodných priečnych trubiek
- Rovné dno
- Širšie priechody na vzduchotechniku (možné použiť sono potrubie)
Technické parametre pestovateľského stanu
| Rozmer stanu | 120 x 240 x 200 cm |
| Pestovateľská plocha | 2,88 m2 |
| Objem stanu | 5,76 m33 |
| Materiál povrchu | Silver Mylar |
| Dvere (vchod) | 2x predné 4x bočné |
| Okno (ventilácia) | 1x indikačné 2x vetracie |
| Napojenie | 4x O 275 - vzduchovody 4x O 100 - káble 2x O 225 - príťah 1x O 275 - odťah |
| Konštrukcia | materiál - oceľ hrúbka mat. - 0,5 mm O tyče 25 mm |
| Konštrukcia | 8x kovové spojky 2x závesné popruhy 2x zásobník na vodu |
Ako sa stavia stan, alebo postavenie pestovateľského stanu BudBox
Dodatočné parametre
| Kategória: | Veľké pestovateľské boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 33.5 kg |
| EAN: | 5060722150174 |
| Pre rastovú fázu: | Pre celý pestovateľský cyklus |
| Pôdorys: | Obdĺžnik |
| Odrazivá fólia: | Biela |
Rastové stany pre indoor pestovanie - BudBox
BudBox Grow Tents je britská spoločnosť založená v roku 2004, špecializujúca sa na výrobu prémiových rastových stanov. BudBox si získal povesť vďaka použitiu vysokokvalitných materiálov, robustnej konštrukcii a dôkladnému spracovaniu detailov. Ich rastové stany sú vybavené vysoko reflexnými vnútornými povrchmi (Mylar alebo PRO biela fólia), ktoré maximalizujú odrazivosť svetla a podporujú rovnomerný rast rastlín. BudBox ponúka širokú škálu veľkostí a modelov, aby vyhovel potrebám rôznych pestovateľov. Spoločnosť kladie dôraz na jednoduchú montáž, trvanlivosť a funkčnosť svojich produktov, čo ich robí obľúbenou voľbou medzi profesionálmi aj hobby pestovateľmi.
Od svojho založenia v roku 2004 je BudBox™ najdôveryhodnejším menom na trhu rastových stanov pre indoor pestovanie rastlín. Ako jedni z prvých sa začali venovať oblasti domáceho pestovania a zostávajú na čele s rednúcej konkurenciou na rovnakej úrovni. Už druhé desaťročie pokračujú vo výrobe a dodávkach vysoko kvalitných, testovaných a dôveryhodných rastových stanov ako pre profesionálnych pestovateľov, tak aj pre hobby nadšencov.
Súvisiaci tovar
Combi potrubie je plne flexibilné a schopné zvládnuť vysoké tlaky a teploty až 140 stupňov Celzia.
Závesný GROW LED panel vybavenýplnospektrálnym COB čipom s výkonom 2x 50W. Najväčšie spektrálne vrcholy má...
Pevná sieť pre tvarovanie rastlín a lepšie využitie pestovateľskej plochy.
Plastová rohová spojka (tvar K so štyrmi ramenami) pre tyče Secret Jardin s priemerom 19 mm (séria Dark...
Náhradné konštrukčné tyče pre growbox Homebox L, dĺžka 100 cm.
Náhradné tyče konštrukcie pre growbox Homebox XL.
Dvojitá káblová priechodka Secret Jardin Cable Flange Ø70 mm.
Kovovú tyč možno použiť ako náhradnú pre stany Dark Room a Intense alebo na stavbu vlastnej konštrukcie....
Plastová spojka Secret Jardin pre potrubie s priemerom 25 mm.
So Secret Jardin Ducting Flange DF16 ľahko vytvoríte prestup na ventiláciu kdekoľvek vo vašom stane.
Podobné produkty
Pestovateľský stan Secret Jardin Hydro Shoot je profesionálny pestovateľský stan vyrobený z...
BudBox PRO XL+ je pestovný stan, ktorý nesklame ani náročných používateľov, či už stenadšenec domáceho...
Pestovateľský stanHomeBox Ambient oceníte najmä vďaka vnútornému materiálu PAR+ so zvýšenou...
BudBox PRO XL+ je pestovný stan, ktorý nesklame ani hobby pestovateľova nadšencov domáceho pestovania, či...
Mammoth LITEGrowbox predstavuje najdostupnejšie pestovateľské stany od tejto je holandská spoločnosť,...
Priestranný growbox s pevnou konštrukciou a vysoko reflexnou fóliou pre efektívne indoor pestovanie.
BudBox PRO XL+ je pestovný stan, ktorý vás nesklame, či už ste hobbynadšenec do domáceho pestovania,...
Mammoth Classic+ 240, 240x240x200 cm. Mammoth Classic+ je plnohodnotný pestovateľský box s vysokou...
Budbox XL+R 150x150x180 cm, biela fólia, šikmá strecha. Ideálne do podkrovia. Tyče s priemerom 25 mm.
Budbox XL+R 150x150x180 cm, strieborná fólia, šikmá strecha. Perfektný do podkrovia. Potrubia s priemerom...
Growbox Garden High Pro EcoPro s rozmermi 240 × 120 × 200 cm.
Pestovateľský stanHomeBox Ambient oceníte najmä vďaka vnútornému materiálu PAR+ so zvýšenou...
Pestovateľský stan Budbox Lite je ideálny predovšetkým pre začiatočníkov v indoor pestovaní. Stabilný a...
Stan Garden High ProBox Magnum Tent 240 s rozmermi 240x240x220 cm. Stredná rada od značky Garden High Pro.
Pestovací stan DiamondBox Silver SL150 s rozmermi 150×150×200 cm. Vnútorná strieborná reflexná fólia Mylar....
