HomeBox Ambient R240 (240x120x200 cm)
Pestovateľský stanHomeBox Ambient oceníte najmä vďaka vnútornému materiálu PAR+ so zvýšenou odrazivosťou. Špeciálne vyvinutáfólia PAR+odráža viac svetla a menej tepla, čo priaznivo vplýva na život a rast rastlín pod umelým osvetlením. Konštrukcia stanu je kovová, pevná, doplnená plastovými spojmi a spevnenými zipsami. Tento growbox má navyše sieťku proti hmyzu, ktorá chráni vaše rastlinky pred škodcami.




Pestovateľský stanHomeBox Ambientje vyrobený z vysoko kvalitného materiálu PAR +, ktorý odráža viac svetla a menej tepla, čím priaznivo ovplyvňuje život a rast rastlín pod umelým osvetlením. Pri indoor pestovaní s Homebox sa môžete spoľahnúť na pevný kovový rám, odolné plastové spoje, kvalitné zipsy a robustné vonkajšie plátno, ktoré presne sedí na konštrukciu. Výhodou je aj odnímateľná a nepriepustná podlaha.
Homebox Ambient R240 je jasnou voľbou medzi špecializovanými indoor pestovateľmi a je vhodný na všetky fázy životného cyklu rastlín. Je určený na pestovanie menších rastlín pod osvetlením so strednou až vyššou wattážou. Po úplnom zatvorení je svetelne nepriepustný. Všetky produkty Homebox sú zdravotne nezávadné a zaručujú úspešné a bezpečné pestovanie.
| Rozmery stanu | 240 x 120 x 200 cm |
| Pestovateľská plocha | 2,88 m² |
| Objem stanu | 5,76 m³3 |
| Konštrukcia | materiál - oceľ O tyče 16 mm |
| Napojenie | 4x O 100 - príťah a odťah 2x O 200 - príťah a odťah 2x O 250 - príťah a odťah 2x O 300 - príťah a odťah |
| Dvere | 2x predné |
| Okná | 2x indikačné 4x vetracie okná |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Veľké pestovateľské boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 34.55 kg |
| EAN: | 4260220921745 |
| Odporúčané LED osvetlenie: | 800 W |
| Šírka: | 240 |
| Hĺbka: | 120 |
| Výška: | 200 |
| Pre rastovú fázu: | Pre celý pestovateľský cyklus |
| Pôdorys: | Obdĺžnik |
| Odrazivá fólia: | Biela |
| Plocha [m2]: | 2.9 |
| Počet dospelých rastlín: | 11.6 |
Homebox® ponúka moderné rastové stany, ktoré boli neustále vylepšované od roku 2001. Vynikajú inováciami a kvalitnou konštrukciou pre vyššie výnosy a lepšiu úrodu.
Výhody:
- PAR+: Optimalizovaná reflexná vrstva pre lepší rast rastlín a nižšiu teplotu.
- OMNIFLOW AIRVENT: Umožňuje aktívny prietok čerstvého vzduchu.
- Vysoká nosnosť: Stabilné oceľové tyče s práškovým nástrekom.
- Double bottom: Pevná vodotesná podlaha a ďalšia ochrana.
- Pevné zipsy: Zabezpečujú tesný skleník bez krycích chlopní.
Homebox® rastové stany sú stabilné, ľahké, odolné proti roztrhnutiu a ponúkajú široké možnosti pre zavesenie osvetlenia a vetracieho systému.
Súvisiaci tovar
Combi potrubie je plne flexibilné a schopné zvládnuť vysoké tlaky a teploty až 140 stupňov Celzia.
Závesný GROW LED panel vybavenýplnospektrálnym COB čipom s výkonom 2x 50W. Najväčšie spektrálne vrcholy má...
Dvojitá káblová priechodka Secret Jardin Cable Flange Ø70 mm.
Štvorcestná plastová spojka do konštrukcie Homebox pre tyče 16 mm, balenie 4 ks.
Plastová spojka Secret Jardin pre potrubie s priemerom 19 mm.
Podporná sieť na ScrOG techniku pre rovnomerné rozloženie rastlín.
ScrOG sieť určená pre veľké growboxy a silné rastliny.
Náhradné konštrukčné tyče pre growbox Homebox L, dĺžka 100 cm.
Plastová rohová spojka (tvar K so štyrmi ramenami) pre tyče Secret Jardin s priemerom 19 mm (séria Dark...
Plastová rohová spojka (tvar XI s piatimi ramenami) pre tyče Secret Jardin s priemerom 19 mm (série Dark...
Kovovú tyč možno použiť ako náhradnú pre stany Dark Room a Intense alebo na stavbu vlastnej konštrukcie....
Podobné produkty
Pestovateľský stan Secret Jardin Hydro Shoot je profesionálny pestovateľský stan vyrobený z...
Pestovateľský stanHomeBox Ambient oceníte najmä vďaka vnútornému materiálu PAR+ so zvýšenou...
FirmaMammothje holandská spoločnosť, ktorá patrí medzi priekopníkov v oblasti mobilných klimatických...
Mammoth LITEGrowbox predstavuje najdostupnejšie pestovateľské stany od tejto je holandská spoločnosť,...
Pestovateľský stan Budbox Lite je ideálny predovšetkým pre začiatočníkov v indoor pestovaní. Stabilný a...
Pestovateľský stan Budbox Lite je ideálny najmä pre začiatočníkov v indoor pestovaní. Stabilný a spoľahlivý...
Extrémne pevný growbox Garden High Pro Bunker s rozmermi 240 × 240 × 240 cm.
Stan Budbox Lite je ideálny hlavne pre začínajúcich pestovateľov. Stabilný a spoľahlivý stan je vybavený...
BudBox PRO XXL+ je pestovný stan, ktorý nesklame ani náročných používateľov, či už ste neziskovýnadšenec...
Pestovateľský stan Budbox Lite je ideálny najmä pre začínajúcich indoor pestovateľov. Stabilný a spoľahlivý...
Homebox Ambient R300+ (300x150x220 cm). Zvýšený model. Plocha 4,5 m². Objem 9,9 m³. Biela fólia. Overená...
Budbox XL+R 150x150x180 cm, biela fólia, šikmá strecha. Ideálne do podkrovia. Tyče s priemerom 25 mm.
Stavte sa s fóliou vnútri Diamond Box Silver SL120E, 240x120x200 cm. Nepremokavá podlaha, vodeodolný plášť...
