HomeBox Ambient R120 (120x90x180 cm)
Pestovateľský stanHomeBox Ambient oceníte najmä vďaka vnútornému materiálu PAR+ so zvýšenou odrazivosťou. Špeciálne vyvinutáfólia PAR+odráža viac svetla a menej tepla, čo priaznivo vplýva na život a rast rastlín pod umelým osvetlením. Konštrukcia stanu je kovová, pevná, doplnená plastovými spojmi a spevnenými zipsami. Tento growbox má navyše sieťku proti hmyzu, ktorá ochráni vaše rastliny pred škodcami.




Pestovateľský stanHomeBox Ambientje vyrobený z vysoko kvalitného materiálu PAR +, ktorý odráža viac svetla a menej tepla, čím priaznivo ovplyvňuje život a rast rastlín pod umelým osvetlením. Pri indoor pestovaní s Homebox sa môžete vždy spoľahnúť na kovovú konštrukciu, pevné plastové spoje, odolné zipsy a robustné vonkajšie plátno, ktoré presne sedí na konštrukciu. Výhodou je odnímateľná a nepriepustná podlaha.
Homebox Ambient R120 je jasným favoritom medzi špecializovanými indoor pestovateľmi a je vhodný na všetky fázy životného cyklu rastlín. Je určený na pestovanie menších rastlín pod osvetlením so strednou a vyššou wattážou. Po úplnom uzavretí je svetelne nepriepustný. Všetky produkty Homebox sú zdravotne nezávadné a zaručujú úspešné a bezpečné pestovanie.
| Rozmery stanu | 120 x 90 x 180 cm |
| Pestovateľská plocha | 2,88 m2 |
| Objem stanu | 5,76 m33 |
| Konštrukcia | materiál - oceľ Tyče 16 mm |
| Napojenie | 3x O 100 - prívod a odvod vzduchu 3x O 160 - prívod a odvod vzduchu 1x O 200 - prívod a odvod vzduchu |
| Dvere | 1x predné |
| Okná | 2x indikačné 2x vetracie okná |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Stredné pestovateľské boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 16.4 kg |
| EAN: | 4260220921738 |
| Odporúčané LED osvetlenie: | 300 W |
| Šírka: | 120 |
| Hĺbka: | 90 |
| Výška: | 180 |
| Pre rastovú fázu: | Pre celý pestovateľský cyklus |
| Pôdorys: | Obdĺžnik |
| Odrazivá fólia: | Biela |
| Plocha [m2]: | 1.1 |
| Počet dospelých rastlín: | 4.4 |
Homebox® ponúka moderné rastové stany, ktoré boli neustále vylepšované od roku 2001. Vynikajú inováciami a kvalitnou konštrukciou pre vyššie výnosy a lepšiu úrodu.
Výhody:
- PAR+: Optimalizovaná reflexná vrstva pre lepší rast rastlín a nižšiu teplotu.
- OMNIFLOW AIRVENT: Umožňuje aktívny prietok čerstvého vzduchu.
- Vysoká nosnosť: Stabilné oceľové tyče s práškovým nástrekom.
- Double bottom: Pevná vodotesná podlaha a ďalšia ochrana.
- Pevné zipsy: Zabezpečujú tesný skleník bez krycích chlopní.
Homebox® rastové stany sú stabilné, ľahké, odolné proti roztrhnutiu a ponúkajú široké možnosti pre zavesenie osvetlenia a vetracieho systému.
Súvisiaci tovar
Combi potrubie je plne flexibilné a schopné zvládnuť vysoké tlaky a teploty až 140 stupňov Celzia.
Prémiový výrobcaSpider-Farmer, ktorý je v oblasti pestovania pod LED svetlami skutočnou špičkou, predstavil...
Závesný GROW LED panel vybavenýplnospektrálnym COB čipom s výkonom 2x 50W. Najväčšie spektrálne vrcholy má...
Pevná sieť pre tvarovanie rastlín a lepšie využitie pestovateľskej plochy.
Štvorcestná plastová spojka do konštrukcie Homebox pre tyče 16 mm, balenie 4 ks.
Kovovú tyč možno použiť ako náhradnú pre stany Dark Room a Intense alebo na stavbu vlastnej konštrukcie....
So Secret Jardin Rubber Duct vytvoríte mimoriadne pevné a tesné spojenie medzi odťahovým ventilátorom a...
ScrOG sieť určená pre veľké growboxy a silné rastliny.
So Secret Jardin Ducting Flange DF16 ľahko vytvoríte prestup na ventiláciu kdekoľvek vo vašom stane.
Náhradné tyče konštrukcie pre growbox Homebox XL.
Plastová rohová spojka (tvar XI s piatimi ramenami) pre tyče Secret Jardin s priemerom 19 mm (série Dark...
Kompaktná sieť vhodná do menších growboxov.
Podobné produkty
Pestovateľský stan Secret Jardin Hydro Shoot je profesionálny pestovateľský stan vyrobený z...
Pestovateľský stan HomeBox Ambient poteší najmä vnútorným materiálom PAR+ so zvýšenou...
BudBox PRO XL je pestovný stan, ktorý nesklame ani náročných používateľov, či už stenadšenec domáceho...
Pestovateľské stan Secret Jardin Hydro Shoot je profesionálny pestovateľský stan vyrobený z...
Nepriehľadný kvetináč Diamond Box Silver SL100 s rozmermi 100x100x200 cm je určený na pestovanie rastlín na...
Stan Garden High Pro Probox Master je vynikajúcou voľbou pre pestovanie rastlín a byliniek doma. Vyznačuje...
Pestovateľský stan Budbox Lite je ideálny pre začiatočníkov v indoor pestovaní. Stabilný a spoľahlivý stan...
Stan Budbox Lite je ideálny najmä pre začiatočníkov. Stabilný a spoľahlivý stan má vnútornú striebornú...
BudBox PRO Intermediate je pestovný stan, ktorý nesklame ani náročných používateľov, či už stenadšenec...
Pestovací box Garden High Pro ProBox Basic je určený pre indoor pestovanie byliniek a plodín. Stabilná...
Secret Jardin Dark Street je profesionálny pestovateľský stan vyrobený z najkvalitnejšieho odrazového...
