Secret Jardin Dark propagátor (120x60x190 cm) rev. 4.0
Pestovateľský stanSecret Jardin Dark propagátor je navrhnutý predovšetkým na rozmnožovanie rastlín.Má podlahu a dve police na uloženie rezňov a sadeníc. Montáž tohto pestovateľského stanu je veľmi jednoduchá, zvládne ju aj začiatočný pestovateľ. Hliníková konštrukcia growboxu je pevná a zároveň ľahká. Vnútorná strana boxu je z materiálu Mylar (210T)s odrazivosťou svetla 95 % a dno boxu je vodotesné pre prípad nehody.




Dark propagátor (120x60x190 cm) - REVÍZIA 4.0
- DP120 je malá miestnosť na siatie a rezanie, vhodná do obývačky, neprepúšťa svetlo
- Možno použiť aj ako malý pestovateľský stan (rast, materské rastliny a kvitnutie).
- Môže byť vybavená TN1x55 alebo TN2x55 pri všetkých teplotách
- Na všetky účely
- Grid police sú súčasťou balenia
| Rozmery stanu | 120 x 60 x 190 cm |
| Pestovateľská plocha | 0,72 m2 |
| Objem stanu | 1,37 m33 |
| Materiál povrchu | Mylar (210T) |
| Dvere (vchod) | 1x predné |
| Napojenie | 1x Ø 75 - káble 1x Ø 200 - odťah |
| Konštrukcia | materiál - oceľ O tyče 16 mm |
| Príslušenstvo | 1x pár StrapIT - pásy na uchytenie koncového filtra 30x CableIT - úchyty na káble a siete Zásobník na vodu - 120x60 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Propagátory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 19.8 kg |
| EAN: | 5425030264850 |
| Pre rastovú fázu: | Klíčenie a sadenice |
| Pôdorys: | Obdĺžnik |
| Odrazivá fólia: | Strieborná |
Secret Jardin je francúzska značka, ktorá sa snaží ponúknuť pestovateľom produkty, ktoré splnia všetky ich požiadavky. Za týmto účelom vytvorila bohaté predvybavené pestovateľské stany, aby zákazníkom poskytla maximálny komfort, ale predovšetkým perfektné výsledky pri pestovaní. Pestovateľské stany Secret Jardin poskytujú vašim rastlinám moderné prostredie, ktoré je premyslené do posledného detailu. Sú vytvorené tak, aby sa vaše bylinky mohli tešiť z optimálnych klimatických a svetelných podmienok. Okrem pestovateľských stanov zahŕňa ich sortiment aj ďalšie vybavenie pre jednoduchšie a efektívnejšie pestovanie.
Výhody značky Secret Jardin:
- Kompaktnosť
- Dlhá životnosť
- Kompatibilné so všetkými spôsobmi indoor pestovania (kvetináče, kokos, hlina)
- Kompatibilné s väčšinou zavlažovacích systémov
Stanov od značky Secret Jardin je skutočne mnoho. Každý z nich ponúka niečo iné a sú konfigurované tak, aby jeho budúcemu majiteľovi ponúkli všetko, čo potrebuje. Rozdelené sú do niekoľkých modelových radov (Hydro Shoot, Dark Street, Dark Room a Dark Propagator).
