BioBizz Coco-Mix 50L

Kód: BBCOCO50
Neohodnotené
Značka: BioBizz
17,90 € –17 %
44901 1 biobizz coco mix 50l
17,90 € –17 % 14,87 €
Do 7 dní
Môžeme doručiť do:
8.12.2021
Coco-Mix je organický substrát, ktorý možno použiť v kombinácii so špeciálnymi živinami na báze kokosu s obsahom organických minerálov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Coco-Mix je organický   kokosový   substrát , ktorý možno použiť v kombinácii so špeciálnymi živinami na báze kokosu s obsahom organických minerálov.
Kokosové vlákna obsahujú veľké množstvo vzduchu a malé množstvo vody ,
pH sa pohybuje od 5 do 6. Tento prípravok je vhodný pre všetky pestovanie v živných roztokoch .

kokosové vlákna sú vedľajším produktom spracovávanie kokosov, pestovateľský médium z   nich je teda ekologické a neničia prírodné zdroje. K získaniu použiteľného média treba kokosové vlákna nechať prejsť miernym kompostovaním, aby sa stenčila, potom očistiť a nadrviť. BioBizz Coco-mix   je ideálnym rastovým médiom pre pestovateľov, ktorí chcú   mať vývoj svojich rastlín presne pod dohľadom. Kokosové vlákna dokážu udržať optimálny pomer vzduchu a vody s vlastným pH 5 - 6.

Použitie BioBizz Coco-mix:
Všetky kokosové substráty rýchlo vysychajú, hoci stále vyzerajú vlhko. Je preto dobré je zavlažovať niekoľkokrát denne pomocou automatického zavlažovacieho systému. Coco-mix môže byť použitý ako náhrada miesto Rockwool . Je zlučiteľný so všetkými typmi hnojív. Coco-mix možno tiež zmiešať s pôdnymi substrátmi pre dosiahnutie vzdušnejší štruktúry a rýchlejšieho vysychaniu.


Dodatočné parametre

Kategória: Kokosové substráty
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 16.8 kg
Hmotnost: 16.8 kg
Objem: 0.03731 m3
Počet v balení: 65 ks
Skladom položek: 296

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: