StarterPack URBAN X

Kód: 100859
Neohodnotené
158,49 € –26 %
34466 starterpack urban x
158,49 € –26 % 117,98 €
Do 7 dní
Môžeme doručiť do:
15.12.2021
Sada všetkých troch zložiek JUNGLE URBAN (A, MIKRO, B v litrových baleniach) + 1 liter kvetového stimulátora JUNGLE ENVIRON X. V balení je ďalej dávkovacie tabuľka so základnými pestovateľskými pokynmi.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jungle Indabox StarterPack Urban X: trojzložková kombinácia hnojivá

Hnojivo Jugle Indabox má zachované všetky výhody plynúce z trojzložkové kombinácie hnojivá (možnosť dávkovania pre jednotlivé fázy života rastliny) a zloženie jednotlivých častí je prispôsobené tak, aby sa dosiahlo maximálne účinku a jednoduchého použitia pre pestovateľov. Hnojivo dodáva živiny rastlinám rovnako ako živiny vyskytujúce sa v prírodnej pôde. Neobsahuje žiadne pre rastliny nepotrebné látky . Používa sa od začínajúceho rastu až po koniec kvetu, mení sa iba pomer hnojenie. Je možné hnojiť priamo na list (napr. Pri klonovaní alebo liečebné hnojenie). Hnojivo je vhodné pre pestovanie v pôde, hydro a kokosových substrátoch.

Ďalšou výhodou je vitamín B1 , obsiahnutý napríklad v obilninách, strukovinách, kvasniciach a jadrách orechov. Tento vitamín je dôležitý ako pre naše ľudské telo, tak pre masívne podporu koreňového systému u rastlín, a to po celý ich vegetačný cyklus. Prejavuje sa bohatým koreňovým balom, ktorý prerastá zo substrátu von po odtokovom rošte. Táto funkcia úzko súvisí s nulovou hladinou chlóru v zálievke, ktorá bráni odumieraniu koreňov (hnednutie, sčernanie). Hnojivo pomáha udržiavať stabilnú pH zálievkového roztoku. Ako jediné trojzložkové hnojivo obsahuje humínové a fulva kyseliny , ktoré sú najúčinnejšie zložkou humusu obsiahnutú v kvalitnej černozemi, teda čisto prírodné látky. Väzba základných živín na humínové kyseliny zvyšuje príjem týchto živín oproti hnojive iba minerálnemu. Schopnosť humínových kyselín účinne zamedzuje presolenia substrátu.

Hnojivo Jungle Indabox je šetrné k životnému prostrediu, neobsahuje žiadne pridané barviva.S týmto hnojivom nie sú potrebné akékoľvek ďalšie doplnky ! Ide výhradne o český výrobok!
Skladujte v chlade a chráňte pred mrazom. Trvanlivosť koncentrátu je 18 mesiacov.

Balenie obsahuje:

  • 1l zložky A
  • 1l zložky MICRO
  • 1l zložky B
  • 1l zložka X

Dávkovanie a zloženie nájdete v tabuľke nižšie:

dávkovacie tabuľky jungle

Dodatočné parametre

Kategória: Jungle Urban
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5 kg
Hmotnost: 5 kg
Objem: 0.008424 m3
Skladom položek: 47

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: