BudBox pro XXL + 150x300x220 biely - rastové stan
BudBox PRO XXL je pestovný stan, ktorý nesklame ani náročných používateľov, či už stenadšenec domáceho pestovania, aleboprofesionálny biológ, ktorý presne vie, čo robí. Tento pestovateľský box ponúka celkovú plochu150 x 300 cm a výšku 220 cm. Disponuje štvorvrstvovým nepriesvitným materiálom vrátane novo patentovanýchnepriesvitných zipsov.




Špičkový výrobca kvalitných pestovateľských stanovBudBoxvystrelil na trh túto špičku v rôznych veľkostiach. Výrobcovia growboxov zvyčajne ponúkajú menšie rozmery pre domáce a amatérske pestovateľov, ale aj veľké stany, ktoré vytvárajú izolovanú miestnosť pre profesionálnych záhradníkov, pre ktorých sa investícia musí vrátiť. Stan má 100% nepriesvitnú vrstvu a netoxický materiál, zosilnené zipsy, ktoré sú stále ľahko ovládateľné a odolné. Každý stan je vybavený pozorovacím okienkom zo zelenej fólie pre bezproblémové sledovanie rastlín aj v noci. Kovová konštrukcia je navrhnutá a predimenzovaná tak, aby udržala aj komplexné systémyLED osvetlenie a všetkuvzduchotechniku. Ďalšie inovácie použité v modeli zhrnieme v nasledujúcich bodoch.
Nový model PRO XXL prináša tieto vylepšenia:
- 100% nepriesvitnosť
- Netoxické materiály (úroda zostáva prírodne čistá)
- Novopaténtované nepriesvitné zipsy
- Pozorovacie okienko zo zelenej fólie
- Kovové spojky
- Spodný rám špeciálne upravený pre odtok závlahy
- Bez spodných priečnych trubiek
- Rovné dno
- Širšie priechody na vzduchotechniku (možné použiť sono potrubie)
Technické parametre pestovateľského stanu
| Rozmer stanu | 150 x 300 x 220 cm |
| Pestovateľská plocha | 4,5 m2 |
| Objem stanu | 9,9 m33 |
| Materiál povrchu | Silver Mylar |
| Dvere (vchod) | 2x predné 2x bočné |
| Okno (ventilácia) | 1x indikačné 2x vetracie |
| Napojenie | 2x O 340 - vzduchovody 4x O 100 - káble 2x O 275 - príťah 2x O 340 - odťah |
| Konštrukcia | materiál - oceľ hrúbka mat. - 0,5 mm O tyče 25 mm |
| Konštrukcia | 12x kovové spojky 4x závesné popruhy 2x zásobník na vodu |
Ako sa stavia stan, teda postavenie pestovateľského stanu BudBox
Dodatočné parametre
| Kategória: | Veľké pestovateľské boxy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 45.1 kg |
| EAN: | 5060722150228 |
| Pre rastovú fázu: | Pre celý pestovateľský cyklus |
| Pôdorys: | Obdĺžnik |
| Odrazivá fólia: | Biela |
Rastové stany pre indoor pestovanie - BudBox
BudBox Grow Tents je britská spoločnosť založená v roku 2004, špecializujúca sa na výrobu prémiových rastových stanov. BudBox si získal povesť vďaka použitiu vysokokvalitných materiálov, robustnej konštrukcii a dôkladnému spracovaniu detailov. Ich rastové stany sú vybavené vysoko reflexnými vnútornými povrchmi (Mylar alebo PRO biela fólia), ktoré maximalizujú odrazivosť svetla a podporujú rovnomerný rast rastlín. BudBox ponúka širokú škálu veľkostí a modelov, aby vyhovel potrebám rôznych pestovateľov. Spoločnosť kladie dôraz na jednoduchú montáž, trvanlivosť a funkčnosť svojich produktov, čo ich robí obľúbenou voľbou medzi profesionálmi aj hobby pestovateľmi.
Od svojho založenia v roku 2004 je BudBox™ najdôveryhodnejším menom na trhu rastových stanov pre indoor pestovanie rastlín. Ako jedni z prvých sa začali venovať oblasti domáceho pestovania a zostávajú na čele s rednúcej konkurenciou na rovnakej úrovni. Už druhé desaťročie pokračujú vo výrobe a dodávkach vysoko kvalitných, testovaných a dôveryhodných rastových stanov ako pre profesionálnych pestovateľov, tak aj pre hobby nadšencov.
Súvisiaci tovar
Combi potrubie je plne flexibilné a schopné zvládnuť vysoké tlaky a teploty až 140 stupňov Celzia.
Závesný GROW LED panel vybavenýplnospektrálnym COB čipom s výkonom 2x 50W. Najväčšie spektrálne vrcholy má...
Extra veľká podporná sieť pre profesionálne indoor pestovanie.
Plastová spojka Secret Jardin pre potrubie s priemerom 19 mm.
Kompaktná sieť vhodná do menších growboxov.
Svetelná clona Secret Jardin Light Baffle DF16 pre pestovateľské stany.
Plastová rohová spojka (tvar T s tromi ramenami) pre tyče Secret Jardin s priemerom 25 mm (série Dark Room...
Plastová spojka Secret Jardin pre potrubie s priemerom 25 mm.
Podporná sieť na ScrOG techniku pre rovnomerné rozloženie rastlín.
Náhradné tyče konštrukcie pre growbox Homebox XL.
Kovovú tyč možno použiť ako náhradnú pre stany Dark Room a Intense alebo na stavbu vlastnej konštrukcie....
Náhradná tyč Secret Jardin s priemerom 19 mm a dĺžkou 97,5 cm je určená pre stany zo série Dark Street a...
So Secret Jardin Ducting Flange DF16 ľahko vytvoríte prestup na ventiláciu kdekoľvek vo vašom stane.
Podobné produkty
BudBox PRO Titan je pestovný stan, ktorý nesklame ani začiatočníkov,nadšencov domáceho pestovania, či už...
Stan Garden High ProBox Magnum Tent 240 s rozmermi 240x240x220 cm. Stredná rada od značky Garden High Pro.
Secret Jardin Dark Room (237x237x200 cm) rev. 4.0 - Profesionálny pestovateľský stan vyrobený z najlepšie...
Pestovateľský stanHomeBox Ambient oceníte najmä vďaka vnútornému materiálu PAR+ so zvýšenou...
FirmaMammothje holandská spoločnosť, ktorá patrí medzi priekopníkov v oblasti mobilných klimatických...
Pestovateľský stan Budbox Silver PRO je ideálny pre všetkých indoor pestovateľov. Stabilná a spoľahlivá...
BudBox PRO XL+ je pestovný stan, ktorý nesklame ani domácich pestovateľov, ani profesionálnych biológov s...
Veľký pestovateľský stan Diamond Box Silver SL240 so striebornou mylarovou fóliou vo vnútri a nepriehľadným...
BudBox PRO XL+ je pestovný stan, ktorý nesklame ani náročných používateľov, či už stenadšenec domáceho...
Pestovateľský stan Budbox Lite je ideálny pre začiatočníkov v indoor pestovaní. Stabilný a spoľahlivý stan...
Secret Jardin Dark Room (150x150x235 cm) rev. 4.0 - Profesionálny pestovateľský stan vyrobený z najlepšie...
Budbox XL+R 150x150x180 cm, strieborná fólia, šikmá strecha. Perfektný do podkrovia. Potrubia s priemerom...
Stan Garden High Pro Probox Master je ideálny na pestovanie rastlín a byliniek v interiéri. Vyznačuje sa...
