Canna Cannacure 5L

Kód: CA-011351075/1L CA-011351005/5L Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: CANNA
20,39 € 68,87 € od 20,39 € –20 %
Canna Cannacure 5L (Objem hnojiva 1 l)
20,39 € 68,87 € od 20,39 € –20 % 16,19 € 54,99 € od 16,19 € 13,38 € bez DPH 45,45 € bez DPH od 13,38 € bez DPH
Skladom (47 ks) Skladom (22 ks) Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
20.6.2024 20.6.2024 Zvoľte variant
CANNACURE je stimulátor rastu so špeciálnou vlastnosťou - kontroluje škodca rastlín ekologickým spôsobom.

Detailné informácie

30 dní na vyskúšanie
30 dní na vyskúšanie
Garantujeme 30 dní na otestovanie tovaru s možnosťou vrátenia
doručenie zdarma
Doručenie zdarma
Objednávky nad 100 EUR budú doručené na naše náklady
overeno zakazniky
Overené zákazníkmi
Tisíce spokojných zákazníkov na Slovensku aj v Česku
Široká ponuka produktov
Široká ponuka produktov
Ponúkame viac ako 3000 položiek a 95 % je na sklade

Podrobný popis

CANNACURE je stimulátor rastu so špeciálnou vlastnosťou - s   kontrolou škodcov rastlín ekologickým spôsobom. Používaním prípravku CANNACURE sa môže rastlina sústrediť na produkciu väčších kvetov a vyšších výnosov počas celého pestovania až do zberu.

CANNA 's Research Laboratorium tým vytvorila unikátny produkt s   viacero funkciami:

  • kontroluje škodcov rastlín a obilnú sneť vďaka ekologickým fyzickým vlastnostiam
  • dodáva výživné látky prostredníctvom listov a udržuje tak rastlinu v   patričnej kondícii
  Liek CANNACURE bol predstavený na veľtrhu Spannabis vo februári 2011 a od tej doby ho oceňuje mnoho užívateľov.

Fyzické pôsobenie

Pomocou postreku prípravkom CANNACURE nanesiete druhú prirodzenú vrstvu na vaše rastliny. Táto vrstva sa postará o to, aby rastliny dostali výživné látky a mohli zároveň ešte stále dýchať. Okrem toho je to lepkavá vrstva, na ktorú sa škodcovia rastlín prilepí. Škodcovia sa potom nedostanú na listy a uhynú, pretože už nemôžu existovať. Preto je dôležité, aby boli listy postriekané ako na vrchnej, tak na spodnej strane.

Návod na   používanie prípravku CANNACURE

Používanie prípravku CANNACURE raz týždenne preventívne zabezpečuje, aby škodcovia nemali kontakt s & nbsp ; listy a uhynuli, pretože sa na listy prilepia. Ak zistíte silné napadnutie rastlín napríklad molicami, sviluškami, vlnatky alebo voškami, použite na   odstránenie škodcov CANNACURE. Opakovaný postrek jedenkrát za 3 dni postačí pre riešenie ochrany proti škodcom a zabezpečenie, že zmizne. Týmto spôsobom nebude mať žiadnu šancu ani obilná sneť. CANNACURE sa môže používať od začiatku rastu až do zberu a môže sa teda používať ako na jedlé, tak na okrasné porasty. Predídete tým tomu, aby sa škodcovia tesne pred zberom ešte vyvíjali.

Dostupnosť výživných látok

CANNACURE uzdravuje vaše rastliny a udržuje ich zdravé, čisté a lesklé, čo prispieva k optimálnej fotosyntéze. Týmto spôsobom sa môžu vaše rastliny sústrediť na svoje vrcholky a kvety. V kombinácii s prípravkom CANNABOOST sa tvoria vrcholky a kvety rýchlejšie a kvalitatívne lepšie. Dostupnosť výživných látok pre vaše rastliny je veľmi dôležitá, aby ste dosiahli lepšie výsledky. CANNAT zaručuje dostupnosť týchto výživných látok, ak budete používať CANNACURE v kombinácii s prípravkom CANNABOOST, PK 13/14 as obvyklou výživou CANNAT.

Postarajte sa o optimálnu odolnosť

Spolu s ostatnými výživnými látkami CANNAT a doplnky sa postará CANNACURE o   to, aby vaše rastliny mali k dispozícii dostatok energie na odpudzovanie škodcov rastlín. Miešanie rôznych značiek výživných látok môže priviesť zdravie vašich rastlín do nebezpečenstva. Môže sa to potom prejaviť v   nedostatku rastlinnej energie, čím majú choroby väčšiu možnosť napadnúť rastliny v   rozhodujúcich momentoch.

Lepšia rast a ochrana

CANNACURE nie je žiadny prípravok proti škodcom, avšak má jeho vlastnosti. Produkt je biologicky rozložiteľný a môže sa používať bez nosenia ochranných pomôcok. Používaním prípravku CANNACURE ste si nielen istí správnym pestovaním s   vysokými výsledky, ale okrem toho nepoškodzujete životné prostredie a vlastné zdravie. CANNACURE umožňuje potierať prirodzeným spôsobom napadnutia vašich rastlín škodcami a obilnú sneťou.

Dodatočné parametre

Kategória: Ochrana rastlín
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: