Prečo nakupovať u nás?

Prečo naší zákazníci radi nakupujú u Ledmegrow.sk ?

Máte strach z nákupu po internete, alebo pôsobíme nedôveryhodne? Tak to som napísal tento článok presne pre Vás.

Hned na úvod Vám poviem klišé, že sa nákupu u nás vážne nemusíte obávat a prihodím sem telefón: +420721908421 a hlavný email: ledmegrowsk@gmail.com na ktorý sa môžete obrátit kedykoľvek a odpovieme Vám do hodiny.

S pestebným LED osvetlením sme prišli na Český trh koncom roku 2017. Behom následujíceho roku 2018 sme získali veľa poznatkov a cenných kontaktov, ktoré momentálne využíváme v prospech nových zákazníkov či veľkoobchodných spoluprác. Aktuálne nám verní zákazníci stále rastú za čo sme nesmierne radi. Rozširujeme skladové zásoby LED GROW svetiel a pridávame nové typy osvetlení. Pokiaľ Vás zaujímá zahradníctvo s LED svetlamy, tak sa u nás registrujte a my Vás občas obohatíme novinkami v obore.

Vaše benefity pri nákupe na našom eshope:

 • DOPRAVA ZADARMO

Dopravu zadarmo ponúkame štandardne u objednávke nad 60 € (platí iba pre zásielkovňu)

GLS je zdarma pri objedávke nad 120 €.

 • KOMUNIKÁCIA 24/7

Komunikujeme s Vami ako s ľudmi. Nie sme robotické call-centrum, ktoré má naučených iba pár fráz. Volať aj písat môžete úplne kedykoľvek.

NOVINKA: Štartujeme komunikáciu cez aplikáciu WhatsApp, kde prebieha komunikácia veľmi ľahko, tak neváhejte a napíšte nám tam.

 • INŠTALÁCIA OSVETLENIA

Ponúkame inštaláciu LED pěstebního osvětlení do velkých hal i průmyslových skleníků. Máme k dispozici elektrikáře i projektanty, tak neváhejte a zašlete nám do emailu nezávaznou poptávku pro vybavení vašich prostorů.

 • STAROSTLIVOSŤ O ZÁKAZNÍKOV

Naše stránky budujeme primárne pre vaše pohodlie a príjemnú orientáciu. To však nie je všetko. Ak ste registrovaný zákazník, máte od nás prioritný prístup, napríklad riešime vašu reklamáciu v deň, keď nám príde.

 • VRÁTENIE PEŇAZÍ

  Ponúkame predĺženú lehotu na vyskúšanie tovaru. Do 30 dní nás môžete kontaktovať a bez udania dôvodu požiadať o vrátenie peňazí. Tieto záležitosti riešime okamžite, bez čakania.

 • VĚRNOSTNÉ ZĽAVY

  Pre častých zákazníkov a veľkoobchodníkov ponúkame samozrejme výhodné ceny, ktoré závisia od vášho objemu nákupu u nás. Zľavy sa pohybujú od 5% až do 40%. Viac sa dozviete, ak nás kontaktujete na email ledmegrowsk@gmail.com s otázkou o veľkoobchodnej spolupráci.

 • STABILNÉ ZAMERANIE NA LED RASTLINY

  Sme jediní predajcovia na českom a slovenskom trhu, ktorí sa zameriavajú striktne na LED osvetlenie rastlín. Rozumieme svojej oblasti na profesionálnej úrovni, vieme, čo predávame a čo je pre vás vhodné. Nebojte sa obrátiť na nás o radu a neváhajte si prečítať náš článok, ktorý vás stručne prevedie výberom vhodného svetla pre vaše rastliny.

 • REKLAMÁCIE NEČAKAJÚ

  Náš prístup k reklamáciám by mal byť vzorový pre mnohé české eshopy. Reklamáciu riešime v deň, keď k nám tovar dorazí od vás. Informujeme vás počas reklamácie a dbáme na plynulý priebeh.

  BONUS: RIEŠIME AJ REKLAMÁCIE PO UPLYNUTÍ ZÁRUKY (ZÁVISÍ NA TYPU PORUCHY)

 • SERVIS OSVETLENIA

  Po záručnej dobe ponúkame štandardne bez akéhokoľvek príplatku servis osvetlenia. Ak sa vám dražšie svetlo pokazí po 5 rokoch svietenia, stále sa na nás môžete obrátiť a my vám svetlo opravíme. Cena sa odvíja od typu poruchy, ktorú si pred opravou objasníme.

 • ŠETRÍME PENIAZE

  Vďaka nášmu kalkulátoru pre výpočet ceny za preosvietené hodiny si jednoducho spočítate, koľko ušetríte vďaka LED pestovateľským svetlám v horizonte mesiacov alebo rokov. Taktiež vďaka tejto vychytávke zistíte, za koľko času sa vám svetlo zaplatí.

 • ŠIROKÝ SORTIMENT

  V našej ponuke nájdete produkty určené pre rôzne rastliny v rôznych fázach ich života. Ponúkame produkty od známych výrobcov ako je Mars Hydro, Spider-Farmer, ale aj naše vlastné produkty značky LMG.

 • 360° FOTOGRAFIE

  Každému produktu postupne pridávame 3D fotografie, čo znamená, že je tovar vyfotený zo všetkých strán. Aby ste presne vedeli, čo kupujete, ako keby ste si vyberali v kamennom obchode.

 • BEZPEČNÉ PLATBY

  Platby prijímame prevodom z vášho internetového bankovníctva alebo overeným poskytovateľom pre platby kartou Comgate. Samozrejme, môžete platiť aj dobierkou.

 • OSOBNÉ ÚDAJE V TREZORE

  Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí a používame ich priamo len na vybavenie objednávky alebo následnú reklamáciu. Bez vášho súhlasu vám neposielať ani novinky o našom eshope na váš e-mail.