Odstúpenie od kúpnej zmluvy

Odstúpenie od kúpnej zmluvy v zákonnej lehote

Zakúpili ste tovar, ktory Vám nakoniec nevyhovuje? Potom ste tu správne. Zákon Vám umožňuje odstúpiť od kúpnej zmluvy do 14 dní od prevzatia tovaru. Ale aby ste mohli tovar poriadne vyzkúšať, povedali sme si, že túto lehotu budete mať predĺženú na 30 dní (iba u nás na eshope).

Máte plný nárok na vrátenie tovaru bez udánia dôvodu, avšak vždycky oceníme nieakú zpetnú väzbu z Vašej strany nech vieme čo zlepšovať. :-)

Formulár pre odstúpenie od kúpnej zmluvy nájdete tu.

Ako a kam odoslať tovar ?

Tovar sa snažte vždy dôkladne zabaliť aby behom prepravy zpät k nám na sklad nemohlo dôjsť k poškodeniu. Tovar NEzasielajte na dobierku, taký tovar u nás nikdo neprevezme a vráti sa zpät k Vám. Čiastka uhradená za tovar Vám bude vrátena štandardným zpôsobom (viz. nižšie). Súčasťou balenia by mal byť vyplnený formular pre odstúpenie od kúpnej zmluvy.

Tovar odosielajte na túto adresu:

  • Poříční 3010, 47002, Česká Lípa

Zpôsob odoslaní tovaru zpäť k nám, je možné zvoliť podľa vlastného uváženia, úhradu za prepravu zpäť k nám hradí kupujúci. Pokiaľ si neviete pomôcť ako zásielku odoslať, kontaktujte nás na emailu info@ledmegrow.sk a my Vám poradíme.

Kdo nemôže odstúpiť od zmluvy ?

Odstúpiť od zmluvy v zmienenej lehote nieje možné v prípade, že kupujúci nieje spotrebitel, teda v prípade nákupu podnikateľom - fyzickou osobou alebo akoukoľvek právnickou osobou. Spotrebitel ďalej nieje oprávnený odstúpiť od zmluvy v prípade zakúpeného tovaru, upraveného podľa želaní zákazníka, či sa jedná o poškodený tovar. V prípade poškodeného tovaru by se dalo uvažovať o kompenzáciu ceny.

Kedy a ako dostanem peniaze zpäť ?

Zo zákona sme povinný peniaze vyplatiť do 14 dní odo dňa Vášho odstúpenia od zmluvy, nikdy však skôr než po obdržaní tovaru nami. Peniaze posielame štandardne prevodom na bankovný účet, ktorý nám vyplníte do pridaného formulára. Peniaze sa snažíme vrátiť vždy do 48 hodín od obdržaní zásielky u nás na sklade.