Flexo šnúra 3 metre 3x1 mm2 ČIERNA
Flexo šnúra s vidlicou, dĺžka 3 metre, čierna farba. Prierez kábla je 3 x 1 mm2 . Pre bezpečné pripojenie kábla k svetlu odporúčame káblovú spojku IP68 3 x 2,5 mm2 alebo WAGO svorky.




Špecifikácia kábla |
|
| Prierez | 3x1mm2 |
| Dĺžka | 3m |
| Maximálne napájacie napätie | 250V |
| Maximálny prúd | 10A |
| Farba | čierna |
| Prevádzková teplota | -30 °C až do 70 °C |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo pre lineárne LED svietidlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 8574700100036 |
| Vnútorný časovač: | Nie |
EMOS je značka špecializujúca sa na drobný elektrospotrebný materiál, ktorá viac ako 30 rokov ponúka produkty pre každodenné použitie, vrátane batérií, svetelných zdrojov, predlžovacích prívodov, svietidiel a ďalších elektronických zariadení. Firma sa zameriava na optimálny pomer ceny a kvality, čo jej obchodným partnerom umožňuje úspech na vysoko konkurenčnom trhu. EMOS je výhradným distribútorom produktov GP Batteries a disponuje moderným distribučným centrom v Českej republike, odkiaľ zásobuje trhy v 26 krajinách Európy.
Súvisiaci tovar
Táto čierna káblová spojka umožňuje bezpečné zapojenie vo vlhkých priestoroch. Spojíte káble s prierezom...
Táto čierna T-spojka na káble umožňuje bezpečné prepojenie vodičov s prierezom do 2,5 mm². Vďaka krytiu...
Podobné produkty
Zdroj s príslušenstvom pre Secret Jardin Cosmorrow 2×40 W.
Napájací zdroj pre LED osvetlenie SANlight FLEX II. Jednosmerná zástrčka WDC21, striedavá zástrčka Wieland...
Napájací kábel pre lineárne pestovateľské zářivku 120cm 28W zabezpečuje bezpečné a spoľahlivé napájanie...
Zdroj s príslušenstvom pre Secret Jardin Cosmorrow 1×20 W.
Adaptérový kábel SANlight FLEX II WDC19/DC.
* !!! Upozornenie !!! maximálne trvalé odporúčané zaťaženie je s minimálne 20 % rezervoupri bežnom...
Zdroj s príslušenstvom pre Secret Jardin Cosmorrow 1×40 W.
LED napájací zdroj pre LED pásiky 24V 30Wje vybavený tepelnou poistkou, poistkou proti skratu (po...
Napájací zdroj pre LED svietidlá SANlight FLEX II. Jednosmerná zástrčka WDC21, striedavá zástrčka Wieland...
Zásuvkový zdroj 30 W GST30 vrátane koncovky a adaptérového kábla (DC na WDC19). Vhodný pre 1x svietidlo...
Napájací zdroj pre LED svietidlá SANlight FLEX II. DC zástrčka WDC21, AC zástrčka bez konektora. Vhodné pre...
Napájací kábel pre lineárne žiarivky SANSI. Dĺžka kábla je 200 cm. Na konci kábla sa nachádza vodotesný...
