GHE CuttingBoard 27

Kód: GHCUTING27
Neohodnotené
119,69 €
Do 7 dní
Môžeme doručiť do:
20.12.2021
CuttingBoard ideálnym systémom pre pestovanie odolných a zdravých semenáčikov s dokonalou koreňovou masou, ktoré sú potom schopné sa ľahko adaptovať na rôzne prostredia, do ktorých sú neskôr presádzanie, či už to bude pôda, alebo hydroponie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tak ako RainForest72 je aj CuttingBoard ideálnym systémom pre pestovanie odolných a zdravých semenáčikov s dokonalou koreňovou masou, ktoré sú potom schopné sa ľahko adaptovať na rôzne prostredia, do ktorých sú neskôr presádzanie, či už to bude pôda, alebo hydroponie.

Ide o kľúčový systém pre malé projekty a nutnosť pre zberateľov. Je to dôležitý nástroj pre profesionálov, ktorí chcú, aby rezne boli čo najzdravšie, pre výskumníkov, a tiež pre školy a univerzity, čo sa týka výučby biológie rastlín na všetkých stupňoch.
U každého balenia CuttingBoard je priložený balíček s prípravkom Dry pH down a podrobné informácie.

Rozmanitosť rastlín, ktoré môžu byť množené z odrezkov (odnoží) s použitím nášho systému, vás ohromí. Patrí sem ovocné stromy, orechy, okrasné kríky, zelenina i kvety - rastliny, ktoré z odrezkov neboli nikdy predtým rozmnožovať. Samozrejme, že u rastlín, ktoré sa rozmnožujú ľahko, vyrašia korene rýchlo a budú úžasne rásť.

d = 66 cm - š = 30 cm - v = 14 cm
Efektívna kapacita = 13 litrov
27 miest pre rastliny.

Dodatočné parametre

Kategória: Samozavlažovacie systémy
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.92 kg
Skladom položek: 3
Hmotnost: 2.92 kg
Objem: 0.000001 m3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: