GHE WaterPack ACS

Kód: GHPACKACS
Neohodnotené
490,19 €
Do 7 dní
Môžeme doručiť do:
21.12.2021
Malá záhrada do interiéru pre všetkých. Produkt WATERpack «ACS» je malý hydroponický systém, ktorý je praktický, ľahko sa používa a hodí sa do všetkých interiérov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Produkt WATERpack «  ACS  » je malý hydroponický systém, ktorý je praktický, ľahko sa používa a hodí sa do všetkých interiérov. Umožňuje vám pestovať vaše obľúbené rastliny priamo doma a s   malými výdavkami.

Systém pozostáva z 4   jednotiek WaterFarm napojených na aktívnu centrálnej nádržku. Jedná sa o zostavu, ktorú možno veľmi rýchlo zložiť. Za obyčajnú chvíli je plne funkčný.

Controller je centrálna nádržka, ktorá vám umožňuje spolu prepojiť viac pestovateľských systému, teda vám zaisťuje väčšiu autonómiu. Súčasný nový CONTROLLER «  ACS  » vám prináša niekoľko nových a zásadných vlastností  :

 • Zabezpečuje cirkuláciu živného roztoku medzi kvetináči. Okruh je kompletná za menej ako 1/2 hodiny, čiže váš roztok sa rýchlo stáva rovnorodým.
 • Umožňuje stabilizovať rovnakou mierou úrovne pH a EC, a to zároveň vo všetkých kvetináčoch. Čiže zaisťuje koreňom konštantné a optimálne prostredie.
 • Je tiež cenovo výhodný: celý cirkulačný systém (či už sa jedná o cirkuláciu vnútri kvetináčov alebo medzi nimi) zabezpečuje len jedno malé vzduchové centrálnej čerpadlo.
 • CONTROLLER «  ACS  » možno adaptovať na všetky typy systémov, či už sa jedná o tie naše alebo o systémy iných výrobcov, alebo systémy, ktoré ste si vytvorili sami.
 • CONTROLLER «  ACS  » sa skladá z dvoch častí: Spodná nádržka «  A  » (Cirkulačný a kontrolné zóna) a horná nádržka «  B  » (Rezervné zóna). Ochranné veko umožňuje priamy prístup do rezervy (nádržka «  B  ») a aktívny cirkulácie (nádržka «  A  ») umožňuje priamu reguláciu EC a pH.


  Poznámka: WATERPACK-ACS je výrobok z   recyklovaného plastu a je veľmi odolný. Súčasťou sú bariéry proti UV žiareniu a proti svetlu, aby boli chránené korene.


  Dodatočné parametre

  Kategória: Aeroponické systémy
  Záruka: 2 roky
  Hmotnosť: 17.5 kg
  Skladom položek: 5
  Hmotnost: 17.5 kg
  Objem: 0.000001 m3

  Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

  Pridať komentár
  Nevypĺňajte toto pole: