Hodnotenie obchodu

Priemerné hodnotenie obchodu je 4,9 z 5 hviezdičiek. 951 hodnotení
5
911x
4
31x
3
9x
2
0x
1
0x

Zanechajte hodnotenie

Nevypĺňajte toto pole:

Ako by ste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnotenie od 1 do 5 hviezdičiek, kde 1 je najhoršie a 5 najlepšie.

Bezpečnostná kontrola

Výpis hodnotení

Avatar autora Pavol Čulen Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 22.10.2024
MM Avatar autora miroslav majdulik Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 22.10.2024
JV Avatar autora Jan Visvader Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 22.10.2024
EH Avatar autora Eduard Hritz Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 22.10.2024
VM Avatar autora Valter Meszaros Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 22.10.2024
IM Avatar autora Iveta Mullerova Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 22.10.2024
AO Avatar autora Alica Olachová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 22.10.2024
Avatar autora Vladimír Říha Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 22.10.2024
Tento produkt som nenašiel nikde inde.
EP Avatar autora Eduard Pisko Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 22.10.2024
PG Avatar autora Patrik Garay Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 22.10.2024
KV Avatar autora Katarína Višváderová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 22.10.2024
JB Avatar autora Ján Belan Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 22.10.2024
BL Avatar autora Branislav Labanc Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 22.10.2024
JM Avatar autora Jozef Makyta Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 22.10.2024
Áno
HK Avatar autora HENRIK KRAJCOVIC Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 22.10.2024
JM Avatar autora Ján Melaga Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 22.10.2024
Úplne
JI Avatar autora Ján Ištván Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 22.10.2024
Spokojný, aj s produktom aj s obchodom. Odporúčam
AB Avatar autora Alexander Belák Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 22.10.2024
JL Avatar autora Jaroslava Leitnerová Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 22.10.2024
SR Avatar autora Slavomír Repka Hodnotenie obchodu je 5 z 5 hviezdičiek. | 22.10.2024

Ovládacie prvky výpisu

951 položiek celkom