HomeBox Ambient R80S (80x60x70 cm)
Pestovateľský stan HomeBox Ambient poteší najmä vnútorným materiálom PAR+ so zvýšenou odrazivosťou. Špeciálne vyvinutá fólia PAR+ odráža viac svetla a menej tepla, čo priaznivo ovplyvňuje život a rast rastlín pod umelým osvetlením. Konštrukcia stanu je kovová, pevná, doplnená plastovými spojmi a spevnenými zipsami. Tento growbox navyše obsahuje sieťku proti hmyzu, ktorá ochráni vaše rastliny pred škodcami.




Pestovateľský stanHomeBox Ambientje vyrobený z vysoko kvalitného materiálu PAR +, ktorý odráža viac svetla a menej tepla, čo priaznivo ovplyvňuje život a rast rastlín pod umelým osvetlením. Pri indoor pestovaní sHomeboxsa môžete spoľahnúť na pevné kovové rámy, odolné plastové spoje, kvalitné zipsy a robustné vonkajšie plátno, ktoré presne sedí na konštrukciu. Výhodou je odnímateľná a nepriepustná podlaha.
Homebox Ambient R80S je jasnou voľbou medzi špecializovanými indoor pestovateľmi a je vhodný na všetky fázy rastového cyklu rastlín. Je určený na pestovanie menších rastlín pod osvetlením s nižším výkonom. Po úplnom uzavretí je svetelne nepriepustný. Všetky produkty Homebox sú zdravotne nezávadné a zaručujú úspešné a bezpečné pestovanie.
| Rozmery stanu | 80 x 60 x 70 cm |
| Pestovateľská plocha | 0,48 m2 |
| Objem stanu | 0,34 m33 |
| Konštrukcia | materiál - oceľ O tyče 16 mm |
| Napojenie | 1x O 100 - príťah a odťah 1x O 125 - príťah a odťah 1x O 160 - príťah a odťah |
| Dvere | 1x predné |
| Okienka | 2x vetracie okná |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Propagátory |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 6.8 kg |
| EAN: | 4260220921707 |
| Pre rastovú fázu: | Klíčenie a sadenice |
| Pôdorys: | Obdĺžnik |
| Odrazivá fólia: | Biela |
Homebox® ponúka moderné rastové stany, ktoré boli neustále vylepšované od roku 2001. Vynikajú inováciami a kvalitnou konštrukciou pre vyššie výnosy a lepšiu úrodu.
Výhody:
- PAR+: Optimalizovaná reflexná vrstva pre lepší rast rastlín a nižšiu teplotu.
- OMNIFLOW AIRVENT: Umožňuje aktívny prietok čerstvého vzduchu.
- Vysoká nosnosť: Stabilné oceľové tyče s práškovým nástrekom.
- Double bottom: Pevná vodotesná podlaha a ďalšia ochrana.
- Pevné zipsy: Zabezpečujú tesný skleník bez krycích chlopní.
Homebox® rastové stany sú stabilné, ľahké, odolné proti roztrhnutiu a ponúkajú široké možnosti pre zavesenie osvetlenia a vetracieho systému.
