Malapa Ionizátor vzduchu IN03

Kód: 130182
Neohodnotené
Značka: Malapa
185,39 € –2 %
36527 malapa ionizator vzduchu in03
185,39 € –2 % 181,68 €
Do 7 dní
Môžeme doručiť do:
1.6.2022
Použitie: neutralizácia pachov a častíc v priestoroch reštaurácií, toaletách, kuchýň, nemocniciach, potravinárstvo, vstupnej haly, čakárne, šatne, obchodné domy, nízkoenergetické stavby, relaxačné miestnosti, soľnej jaskyne, športové haly a telocvične, prašné prostredie doma aj v priemysle.

Detailné informácie

Podrobný popis

Malapa Ionizátor vzduchu IN03

Vylepšený a tichý ionizátor vzduchu IN03. Generátor záporných iónov IN03 neprodukuje ozón. Vyskúšaný Štátnym zdravotným ústavom.

Vychutnajte si čerstvo vyčistený vzduch obohatený o záporné ióny v miestnostiach, bez toho aby ste boli nútení na tento účel používať veľké a hlučné prístroja.

Ionizátor vzduchu IN03 bol úspešne odskúšaný Štátnym zdravotným ústavom. Ionizátor vzduchu je prístroj na obohatenie vzduchu zápornými iónmi. Prístroj je vysoko výkonný generátor záporných iónov a pokryje aj väčšie miestnosti až do 150m3. U ionizátora IN03 nebol detekovaný škodlivý ozón. Pre dlhodobý pobyt v miestnosti doporučujeme sa zdržiavať aspoň vo vzdialenosti 2,5 m od prístroja. Záporná ióny vystreľuje do priestoru špeciálnej emitor z uhlíkových vlákien. Vyrábané záporné ióny (anióny) sú bez farby a bez zápachu (pozor, nepliesť si s ozónom).

Všade tam, kde používate elektrické a elektronické prístroje, vznikajú pôsobením elektrostatických nábojov kladné ióny (katióny), tieto katióny spôsobujú zvýšenú nervozitu, únavu. Tento ionizátor vzduchu obohacuje vzduch zápornými (anióny). Tieto záporné náboje vyrovnávajú tento kladný náboj a tým zlepšujú dýchateľnosť vzduchu. Prístroj vykoná neutralizáciu elektrostatických nábojov a zvýši koncentráciu záporných iónov.

Ionizátor nie je vybavený žiadnym ventilátorom alebo filtre, ktoré je potrebné vymieňať (odpadajú ďalšie nadbytočné výdavky). Prístroj môžete upevniť závesnými úchytky na stenu (súčasť dodávky). Dlhodobý a bezchybnú prevádzku aj za extrémnych podmienok, over dizajn.

Použitie ionizátora:

neutralizácie zápachov a obohatenie vzduchu o záporné ióny v priestoroch reštaurácií, toaliet, kuchýň, nemocniciach, doma, potravinárstvo, čakární, šatní, obchodných domov, nízkoenergetických stavieb, relaxačných miestností, soľnej jaskyne, športové haly, telocvične, antistatického pracovisko. Doma, v potravinárstve, priemysle, alebo vo vede ...

namerané koncentrácie ľahkých záporných iónov:

  • vo vzdialenosti 50cm od emitora je priemerná koncentrácia záporných iónov 3,0 × 105 na 1cm2    
  • vo vzdialenosti 100cm od emitora je priemerná koncentrácia záporných iónov 8,0 × 104 na 1cm2    
  • vo vzdialenosti 150cm od emitora je priemerná koncentrácia záporných iónov 2,8 × 104 na 1cm2    
  • vo vzdialenosti 200cm od emitora je priemerná koncentrácia záporných iónov 1,2 × 104 na 1cm2    
  • vo vzdialenosti 250cm od emitora je priemerná koncentrácia záporných iónov 4,8 × 103 na 1cm2    
  • vo vzdialenosti 300cm od emitora je priemerná koncentrácia záporných iónov 1,3 × 103 na 1cm2    
  • vo vzdialenosti 350cm od emitora je priemerná koncentrácia záporných iónov 7,5 × 102 na 1cm2    
  • vo vzdialenosti 400C od emitora je priemerná koncentrácia záporných iónov 5,4 × 102 na 1cm2    

Montáž ionizátora:

Ionizátor vyrába vysoké napätie aj keď s minimálnym prúdom. Prístroj inštalujte do interiéru na bezpečné a suché miesto s dobrou cirkuláciou vzduchu. Prístroj musí byť umiestnený v takej výške, aby bol z dosahu ľudí a zvierat. Optimálna vzdialenosť od prístroja pre dlhodobý pobyt ľudí a zvierat od 2,5m. Zariadenie nesmie prísť do kontaktu s vodou alebo s inými kvapalinami (nepoužívajte v kúpeľni).

Údržba ionizátora:

Pri údržbe vždy dodržiavajte bezpečnostné opatrenia. Pred manipuláciou s prístrojom ho vypnite a odpojte zo siete. Emitor (štetec) sa časom môže zašpiniť, vyčistiť ho môžete vyluxováním alebo oškriabaním (prípadne výmenou za nový). Tento výrobok a jeho príslušenstvo nepoužívajte v rozpore s týmto návodom! Ionizátor nevyžaduje okrem čistenie štetca žiadnu údržbu. Nepoužívajte žiadne prostriedky na drhnutie alebo chemické rozpúšťadlá (riedidlá farieb a lakov), pretože by tieto prostriedky mohli poškodiť povrch. Doporučené čistenie je mechanické.

technické údaje ionizátora IN03: napájania- 230V AC 50Hz

spotřeba- do 2W

koncentrácie záporných iónov (anióny) - priem. od 3,0 × 105/1cm2 (50cm) až 5,4 × 102/1cm2 (400C)

koncentrácia ozonu- nebol detekovaný

veľkosť miestnosti- do 150m3

vypínač hlavné- s LED indikáciou (signalizuje pripojenie k el. Sieti)

prívodná šnúra s vidlicí- 3metruy

pracovná teplota -20 ° až 70 ° C pracovné vlhkostných 10% až 70% RH (nekondenzačné)

skladovacie teplota- 0 ° až 45 ° C materiál emitora (štetca) - uhlíkové vlákna

veľkosť emitora (štetca) - 12mm, celková 31mm

veľkosť krabice- dĺžka 170, šírka 120, výška 85mm

montáž na plochu/stena (držiaky)

váha celková- 900gr

krabice- ABS

krytí- IPXX

RoHS

Dodatočné parametre

Kategória: Ionizátory
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg
Hmotnost: 1 kg
Objem: 0.000001 m3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie