Meanwell 240 W napájací zdroj
* !!! Upozornenie !!! maximálne trvalé odporúčané zaťaženie je s minimálne 20 % rezervoupri bežnom používaní, pre inštalácie v komerčných priestoroch s prevádzkou 8 a viac hodín denne nepretržite sa odporúča trvalé zaťaženie s ohľadom na efektivitu spínaných zdrojov minimálne 30 % rezervou , aby bola zabezpečená čo najdlhšia životnosť zdroja.




Ideálne pre tieto typy svetiel:
LED lineárne svietidlo 4000K 35 cm – perfektné pre vertikálne pestovanie
LED lineárne svietidlo 5800K 35 cm – perfektné pre vertikálne pestovanie
LED lineárne svietidlo 4000K 60 cm – perfektné pre vertikálne pestovanie
LED lineárne svietidlo 5800K 60 cm – perfektné pre vertikálne pestovanie
LED lineárne svietidlo 4000K 120 cm – perfektné pre vertikálne pestovanie
LED lineárne svietidlo 5800K 120 cm – perfektné pre vertikálne pestovanie
Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo pre lineárne LED svietidlá |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| EAN: | 8574700102367 |
| Vnútorný časovač: | Nie |
| Vstupní napětí: | 100 - 240V AC |
| Výstupní napětí: | 24 V |
| Maximální výkon: | 240 W |
Podobné produkty
Napájací zdroj pre LED svietidlá SANlight FLEX II. DC zástrčka WDC21, AC zástrčka Wieland (RST-classic 3p)....
Zdroj s príslušenstvom pre Secret Jardin Cosmorrow 1×20 W.
Secret Jardin Cosmurow® Power 2/3x 20W – zdroj s príslušenstvom pre 2–3 Cosmurow 20W LED svietidlá. Balík...
Adaptérový kábel SANlight FLEX II WDC19/DC.
Prepojovací Daisy Chain kábel pre LED svietidlá GENT.
Zdroj s príslušenstvom pre Secret Jardin Cosmorrow 2×20 W.
Zásuvkový zdroj 60 W GST60 vrátane zástrčky a adaptérového kábla (DC na WDC19). Vhodný pre 2x SANlight FLEX...
Napájací kábel pre lineárne pestovateľské zářivku 120cm 28W zabezpečuje bezpečné a spoľahlivé napájanie...
