Profesionálna inštalácia LED osvetlenia v skleníkoch a pestovateľských halách

Profesionálne indoor pestovanie rastlín je špecifickou oblasťou, ktorá vyžaduje vynikajúce pestovateľské zázemie a nadštandardnú starostlivosť. K tomu patrí dostatočne intenzívne a kvalitné osvetlenie, ktoré podporuje rast plodín. Ledmegrow.cz spojilo sily s montážnou a elektrikárskou firmou SEPOcomany s.r.o., čím zaručujú svojim zákazníkom nielen návrh, ale aj montáž celého systému LED osvetlenia. Aktuálne od roku 2020 robíme výpočet projektu a kompletnú inštaláciu LED osvetlenia do skleníkov a pestebných hál. Dnes populárne farmy microgreens si u nás prídu tiež na svoje, pre tento obor navrhujeme vhodné osvetlenie vrátane automatizácie. 

Ledmegrow.cz sa radí medzi domácu elitu v oblasti osvetlenia rastlín. Svoje produkty sa snažíme neustále vyvíjať a inovovať tak, aby svoju úlohu, pre ktorú sú určené, plnili čo najlepším spôsobom. Neinak je to v prípade osvetlenia, ktoré je určené pre osvetľovanie komerčných skleníkov a ďalších miest, ktoré slúžia pre pestovanie ovocia, zeleniny, okrasných rastlín a ďalšej zelene.

Osvetlenie, ktoré nezaťaží Vašu peňaženku

Aby naša ponuka produktov pokryla potreby skutočne všetkých zákazníkov, poskytujeme našim klientom pestru škálu možností osvetlenia ušitú na mieru Vašim rastlinám.

LED svetlidlá sú konštruované tak, aby sme pomohli urýchliť rast zeleniny, ovocia, kvetín a ďalších plodín, ktoré vyžadujú dostatok svetla. Na mnohých miestach navrhujeme stmievaťelné svetlá pre simuláciu dňa. To všetko dohromady zabezpečuje potrebné podmienky, ktoré obor záhradníctva vyžaduje. Svojim majiteľom poskytujú naše svetlá pre pestovanie nielen efektívne osvetlenie, ale aj dostatočnú kontrolu nad tým, aké klima sa v danom okamihu nachádza vnútri skleníka. Svetlidlá majú totiž len minimálne tepelné straty.

Využívanie LED osvetlenia pre rast rastlín pri pestovaní skleníkových plodín sa v poslednej dobe stáva na poľnohospodárskom trhu moderným trendom. Vďaka našim produktom teraz môžete dosiahnuť ešte efektívnejšie riešenie pri pestovaní plodín aj vy!

Všetky otázky a dopyty zasielajte na email:

ledmegrow@gmail.com
Všetkým zákazníkom odpovídame do 24h.

LED-grow-lights-improve-agricultural-output   1476761620_95227