Ozoner vzduchu AIRONTEK 7W

Kód: 130183
Neohodnotené
Značka: Growmarket
41,19 €
Do 7 dní
Môžeme doručiť do:
8.12.2021
Regulovateľný ozoner vzduchu AIRONTEK neutralizuje nepríjemné pachy a častice v priestoroch reštaurácií, toaletách, kuchýň, nemocniciach, potravinárstvo, vstupnej haly, čakárne, šatne, obchodné domy, nízkoenergetické stavby, relaxačné miestnosti, soľnej jaskyne, športové haly a telocvične, prašné prostredie doma aj v priemyslu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Regulovateľný ozoner vzduchu AIRONTEK slúžia na obohatenie vzduchu zápornými iónmi. Vzduch s vyššou koncentráciou záporných iónov je sviežejšia, dýchatelnější, zlepšuje priechodnosť vzduchu v pľúcach ,. Pôsobí priaznivo aj na krvný obeh, kožu a nervovú sústavu, nielen u ľudí ale aj zvierat.

Účinne pomáha proti chorobám dýchacích ciest, astme, alergiám, nespavosti, nervozite alebo často sa opakujúcim chorobám.

Použitie: neutralizácia pachov a častíc v priestoroch reštaurácií, toaletách, kuchýň, nemocniciach, potravinárstvo, vstupnej haly, čakárne, šatne, obchodné domy, nízkoenergetické stavby, relaxačné miestnosti, soľnej jaskyne, športové haly a telocvične, prašné prostredie doma aj v priemyslu.

Špecifikácia:
spotreba: 7W
výkon: pre miestnosti do 20m2
pripojenie: zapojenie priamo do zásuvky

Dodatočné parametre

Kategória: Ionizátory
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.17 kg
Skladom položek:
Hmotnost: 0.17 kg
Objem: 0.000001 m3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: