Sansi LED GROW žiarovka E27 15W

Kód: 836
Akcia Tip
92 hodnotení
Značka: SANSI
20,39 € –3 % 19,69 € 16,27 € bez DPH
Skladom (26 ks)
Môžeme doručiť do:
17.4.2024

Najnovšia generácia pestovateľských žiaroviek je tu! Sansi vyrába najlepšie žiarovky pre rast rastlín na dnešnom trhu. Plné spektrum je v tomto prípade naozaj plné, čo je neporovnateľné so sodíkovými výbojkami alebo spektrálnymi LED svetlami. Hodnoty PAR sú tu namerané na maximálnej hodnote, ktorú možno dosiahnuť s týmto výkonom. Keramický podklad LED čipov robí všetko pre dlhú životnosť žiarovky.

Detailné informácie

30 dní na vyskúšanie
30 dní na vyskúšanie
Garantujeme 30 dní na otestovanie tovaru s možnosťou vrátenia
doručenie zdarma
Doručenie zdarma
Objednávky nad 100 EUR budú doručené na naše náklady
overeno zakazniky
Overené zákazníkmi
Tisíce spokojných zákazníkov na Slovensku aj v Česku
Široká ponuka produktov
Široká ponuka produktov
Ponúkame viac ako 3000 položiek a 95 % je na sklade

Podrobný popis

Sansi žiarovka 15W s keramickým chladičom, sústredeným svetelným tokom v uhle 60 ° a neobyčajne vysokými PAR hodnotami nad 100μmol /s /m²

Žiarovka Sansi 15W využíva celé svetelné spektrum, vrátane UV a IR pre nasvietenie Vašej rastliny. Na rozdiel od modro-červeného spektra, možno na rastline ľahko rozpoznať choroby, či škodcov. Iba s výkonom 15W sa žiarovka dostáva na zaujímavé PAR hodnoty ,čo v skratke znamená, že nadopujete Vašu rastlinu presne tým svetlom, ktoré potrebuje ku správnemu priebehu života. Keramický chladič LED čipov odvádza skvelú prácu pri odvode tepla, ktoré by po dlhšej dobe svietenia skracovalo životnosť žiarovky. Ak sa nebojíte si priplatiť za osvetlenie rastlín trochu viac, tak sa určite obráťte na výkonnejšie varianty žiaroviek Sansi 24W a 36W ktorých účinnosť je vyššia a generujú kvalitnejšie svetlo s hodnotou CRI 95, ktoré ešte lepšie napodobňuje slnečný svit. Nespornou výhodou týchto plne spektrálnych žiaroviek zostáva použitie po celý životný cyklus rastliny.

 Sansi grow Žiarovky spektrum slnka pre rast rastlín

Simulovanie slnečného svetla: 400-499nm modré svetlo pomáha podporovať fotosyntézu a chlorofyl. 600-699nm červené svetlo je veľmi užitočné pre rast, kvet a plody. 380-400nm UV a fialové žiarenie pomáha vytvárať pigment rastliny a uvoľňovať vitamín D, absorbuje fosfor a hliník. 760-780nm IR (FR) pomáha regulovať fyziologické činnosti, ako je kvitnutie. 500-599nm zelený lúč má význam pre morfológiu rastlín.


PLNÝ CYKLUS: Svetlo vyžarované v celom spektre umožňuje použitie pre všetky fázy rastu. Dáva potrebné svetlo v každom štádiu životného cyklu od klíčenia, sadeníc, vegetatívneho kvitnutia až po plod.

Plné spektrum je v tomto prípade naozaj plné, čo je neporovnateľné so sodíkovými výbojkami alebo spektrálnymi LED svetlami, ktoré majú iba výkyvy v určitých pásmach spektra ako je modrá a červená. Táto grow žiarovka s celkovým výkonom 15W Vám ponúkne nevšedné oživenie rastlín u ktorých ste už ani nedúfali. PAR hodnoty sú tu vymerané na maximum čoho s týmto výkonom možno dosiahnuť. Výroba a testovanie týchto grow žiaroviek prebieha v laboratórnych priestoroch. O životnosť žiarovky sa stará keramický podklad ,ktorý okamžite odvádza všetko prebytočné teplo ,ktoré by po dlhšej dobe začalo škodiť čipom.

Sansi žiarovky 15w v praxi

Tipy na záver

  • Odporúčaná výška inštalácie: 30 - 90 cm nad vrcholom rastliny
  • Doba svietenia záleží na rastline a jej fáze, spravidla to býva okolo 12 hodín svietenia pre zelené rastliny
  • Vhodné pre široké použitie - kancelárske rastliny, byliny, vertikálne farmy, palmy, sukulenty, kaktusy, bonsaje  
  • Ako jediný zdroj svetla pre osvetlenie rastliny v boxe sa obráťte na výkonnejšiu variantu LED žiarovky 36W
  • Neodporúčame používať pre rastliny s plodmi (paradajky, jahody, papričky, ...) tu sa obráťte na výkonnejšie osvetlenie predovšetkým v sekcii s reflektormi alebo grow panelmi

Dodatočné parametre

Kategória: E27
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.3 kg
Výkon [W]: 15
Typ pätice: E27
Náhrada za výbojku: Do 100 W
Účel použitia: Doplnkové osvetlenie, Izbové rastliny, Kaktusy/Citrusy/Palmy
Fáza rastliny: Rast a kvet
? Oblasť [m2]: do 0,3, do 0,5
Farba svetla: Plnospektrálne
Prepínač rastu / kvetu: Nie
Stmievanie: Nie
Chladenie: Pasívne
Materiál: Plast + keramika
Uhol svetla: 60°
Vstupné napätie: 230VAC
Životnosť: 50 000 h
Pracovná teplota: -25°C - 40°C
Vnútorný časovač: Nie
Výška: 99,3 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: