LED žiarovka SunPro PAR38 - 15W/6400K




Žiarovka SUNPRO LED 15 W/6400 Kje určená na osvetleniemalých rastlínvo fáze rastu a kombinuje predovšetkýmnízku spotrebu energiea kvalitné výsledky.
Táto žiarovka Sunpro LEDzaručuje nízku výhrevnosť, takmer nevydáva teplo a žiarovku možno zavesiťpriamo nad rastlinybez rizika ich spálenia.
Technické parametre žiarovky SUNPRO PAR38 15 W:
- E27.
- Životnosť 20 000 hodín
- Uhol vyžarovania: 35°
- Spotreba energie: 15 W
- Účinnosť: 87 lm/W
- Napätie: 100-240 V
- Frekvencia: 50-60 Hz
- Svetelný tok: 1250 lm
- Teplota chromatickosti: 6400K
- Obdobie: fáza rastu
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED grow žiarovky E27 |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| EAN: | 8574700104177 |
| Výkon [W]: | 15 |
| Typ pätice: | E27 |
| Výška: | 125 |
| Priemer: | 120 |
| Náhrada za výbojku: | 35 W |
| Účel použitia: | Izbové rastliny |
| Fáza rastliny: | Sadenice |
| ? Oblasť [m2]: | velmi malé (do 0,4 m2) |
| Farba svetla: | Plnospektrálne |
| Prepínač rastu / kvetu: | Nie |
| Stmievanie: | Nie |
| Chladenie: | Pasívne |
| Materiál: | Kov + plast |
| Krytie: | IP20 |
| Uhol svetla: | 35° |
| Vstupné napätie: | 230VAC |
| Frekvencia: | 50/60 Hz |
| Životnosť: | 20 000 h |
| PPFD (30cm): | 450 |
| PPFD (50cm): | 230 |
| PPFD (100cm): | 64 |
| Pracovná teplota: | -20 – 60 °C |
| Certifikácia: | CCC, CE, CQC, ETL, FCC, RoHS |
| Vnútorný časovač: | Nie |
| Hmotnosť: | 260 g |
| Chromatičnost: | 6400 K |
| Svietivosť: | 1250 |
SunPro je značka špecializujúca sa na profesionálne osvetľovacie riešenia pre pestovanie rastlín v interiéri. Ponúka širokú škálu osvetľovacích systémov, vrátane LED, HPS (vysokotlakové sodíkové) a MH (metalhalogenidové) lampy, reflektorov a predžiarovníkov.
U nás nájdete samozrejme iba LED pestovateľské svietidlá, zastarané HPS a MH nemáme v ponuke.
SunPro sa zameriava na vývoj produktov s optimálnym svetelným spektrom pre rôzne fázy rastu a kvitnutia, podporujúcich zdravý a rýchly vývoj rastlín. Spoločnosť kladie dôraz na energetickú účinnosť, dlhú životnosť a spoľahlivosť svojich produktov. Osvetlenie SunPro je navrhnuté tak, aby spĺňalo náročné požiadavky moderných pestovateľov a pomáhalo maximalizovať výnosy a kvalitu úrody.
