Segment LED 100W 2.9




Lumatek je samostatný 100W plnospektrálny LED segment s účinnosťou 2,9 µmol/J. Stmievateľný cez externé 0-10V regulátory alebo Lumatek Digital Panel Plus. Vhodný aj na samostatnú prevádzku. Súčasťou je sieťový kábel.
Ideálne na presvetlenie alebo starostlivosť o sadenice.
Technické špecifikácie:
Účinnosť: 2,9 µmol/J
PPF: 295 µmol/s
Vstupné napätie: 200-240 V
Skutočná spotreba energie: 102 W
Plošné pokrytie.
Vodotesnosť: IP65
Životnosť: 60 000 hodín
Rozptyl svetla: 120°
Diódy Osram a Lumileds vyššej triedy
Stmievateľné: so stmievačom 0-10 V (nie je súčasťou balenia)
Externé ovládanie: možné cez Lumatek Digital Panel Plus 2.0 (nie je súčasťou balenia)
Hmotnosť: 1,1 kg
Rozmery: 1148 x 20 x 53 mm
Spektrum: plné spektrum
Dodatočné parametre
| Kategória: | Lineárne LED grow svietidlá jednoradové |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 2.78 kg |
| EAN: | 5060560031215 |
| Výkon [W]: | 100 |
| Dĺžka: | 1148 |
| Šírka: | 20 |
| Výška: | 53 |
| Náhrada za výbojku: | 200 |
| Účel použitia: | Pre plodové rastliny |
| Fáza rastliny: | Rast a kvet |
| ? Oblasť [m2]: | velmi malé (do 0,4 m2) |
| Farba svetla: | Plnospektrálne PLUS |
| Prepínač rastu / kvetu: | Nie |
| Stmievanie: | Áno (pomocou externého stmievača) |
| Chladenie: | Pasívne |
| Materiál: | Kov |
| Uhol svetla: | 120° |
| Vstupné napätie: | 230V |
| Životnosť: | 50 000 h |
| Pracovná teplota: | -20 – 60 °C |
| Vnútorný časovač: | Nie |
Spoločnosť Lumatek je popredný výrobca elektronických predřadníkov a osvetlenia pre interiérové pestovanie a skleníkové projekty. Od svojho vzniku v roku 2004 sa zameriava na vývoj inovatívnych a efektívnych LED osvetlení pre záhradnícke, hydroponické a priemyselné trhy nielen v Európe, ale aj na celosvetovom trhu.
Prečo zvoliť osvetlenie pre pestovanie od Lumatek?
- Spoľahlivosť a kvalita: Produkty sú navrhnuté a testované podľa prísnych štandardov a pravidelne laboratórne overované pre optimálny výkon a dlhú životnosť.
- Stabilný svetelný výkon: Lumatek osvetlenie je ideálne pre oblasti, kde je požadovaná vysoká presnosť a regulácia svetelného výkonu, ako je farmácia, poľnohospodárstvo a laboratórne prostredie.
Vyberte si Lumatek pre kvalitné, efektívne a spoľahlivé osvetlenie pre pestovanie.
Súvisiaci tovar
Zdroj s príslušenstvom pre Secret Jardin Cosmorrow 1×20 W.
Flexo šnúra s vidlicou, dĺžka 3 metre, čierna farba. Prierez kábla je 3 x 1 mm2 . Pre bezpečné...
Napájací kábel pre lineárne žiarivky SANSI. Dĺžka kábla je 200 cm. Na konci kábla sa nachádza vodotesný...
Napájací zdroj pre LED svietidlá SANlight FLEX II. DC zástrčka WDC21, AC zástrčka Wieland (RST-classic 3p)....
Zdroj s príslušenstvom pre Secret Jardin Cosmorrow 2×20 W.
Napájací kábel pre lineárne pestovateľské zářivku 120cm 28W zabezpečuje bezpečné a spoľahlivé napájanie...
Napájací zdroj pre LED svietidlá SANlight FLEX II. DC zástrčka WDC21, AC zástrčka bez konektora. Vhodné pre...
Zásuvkový zdroj 30 W GST30 vrátane koncovky a adaptérového kábla (DC na WDC19). Vhodný pre 1x svietidlo...
Externý ovládač 0-10V Lucius je digitálny regulátor určený na plynulú kontrolu intenzity osvetlenia alebo...
Podobné produkty
LED svetlo pre microgreens s vysokou teplotou chromatickosti.
ULTRAFIALOVÉ LED na kvitnutie a tvorbu plodov. Dlhšia (90 cm) a výkonnejšia (40W) verzia populárnych LED...
Secret Jardin TLED Kvetové spektrum 42W - Vyvinuté do nízkych priestorov so slabým odťahom vzduchu. Možno...
Garden High Pro LEDMAX M, 2x 10W/55 cm - LED osvetlenie pre sadenice, klonovanie, rast, microgreens alebo...
Secret Jardin Cosmorrow® Led 20W – Ultrafialové spektrum – Navrhnuté pre nízke priestory s obmedzeným...
Sanlight Flex II. NOVÝ TYP vysoko efektívneho LED osvetlenia ideálneho pre malé indoor pestovateľské...
Táto novinka je určená predovšetkým veľkopestovateľom, ktorí sa venujúvertikálnym farmám alebo poschodovým...
Secret Jardin Cosmorrow® Led 20W – Infračervené spektrum – Navrhnuté pre nízke priestory s obmedzeným...
GENT G-LED 26W je úsporné LED osvetlenie s rastovým spektrom, navrhnuté pre malé pestovateľské stany alebo...
Secret Jardin Cosmorrow LED 40W Full Spectrum 2,85 µmol/J. Dĺžka 70 cm. Vyššia účinnosť. Vhodné na celý...
Secret Jardin TNOLED 2x40W Blooming LED súprava s dvoma LED svietidlami COSMORROCK, FASTERS a CAABINERS pre...
INFRARED LED na kvitnutie a tvorbu plodov. Dlhšia (90 cm) a výkonnejšia (40W) verzia populárnych LED...
SANSI lineárna LED žiarivka 25 W s dĺžkou 120 cm je ideálna na prepojenie viacerých svetiel za sebou alebo...
Sanlight Flex II. NOVÝ TYP vysoko efektívneho LED osvetlenia ideálneho pre malé indoor pestovateľské...
