SunPro SUNDOCAN 150W LED




SunPro LED SUNDOCAN 150Wje najnovšie lineárne svietidlo s viacerými ľubovoľne vymeniteľnými panelmi, ktoré produkujú vysoký svetelný tok PPFD: 435 µmol/s a účinnosť 2,9 µmol/J. Vyvinuté špeciálne pre pestovanie konope s obsahom CBD.
Najmodernejšia technológia so 4 LED panelmi značiek Samsung a Osram Deep Red a dokonale vyvážené spektrum pre vaše rastliny!
LED čipy SAMSUNG generujú svetlo plného spektra pre rastovú aj kvetnú fázu. V porovnaní s bežným HPS osvetlením produkuje systém SUNDOCAN 150W približne o 30-40 % menej tepla v miestnosti a plne nahradí bežnú 250W HPS/MH výbojku!
Technické špecifikácie:
Dodatočné parametre
| Kategória: | LED grow panely SunPro |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| EAN: | 8574700104187 |
| Výkon [W]: | 150 |
| Dĺžka: | 380 |
| Šírka: | 570 |
| Výška: | 30 |
| Náhrada za výbojku: | 300 |
| Účel použitia: | Pre plodové rastliny |
| Fáza rastliny: | Rast a kvet |
| ? Oblasť [m2]: | malé (0,5-1 m2) |
| Farba svetla: | Plnospektrálne PLUS |
| Prepínač rastu / kvetu: | Nie |
| Stmievanie: | Áno |
| Chladenie: | Pasívne |
| Materiál: | Kov |
| Krytie: | IP65 |
| Uhol svetla: | 120° |
| Vstupné napätie: | 230V |
| Životnosť: | 50 000 h |
| Pracovná teplota: | -20 – 60 °C |
| Certifikácia: | CE, RoHS |
| Vnútorný časovač: | Nie |
SunPro je značka špecializujúca sa na profesionálne osvetľovacie riešenia pre pestovanie rastlín v interiéri. Ponúka širokú škálu osvetľovacích systémov, vrátane LED, HPS (vysokotlakové sodíkové) a MH (metalhalogenidové) lampy, reflektorov a predžiarovníkov.
U nás nájdete samozrejme iba LED pestovateľské svietidlá, zastarané HPS a MH nemáme v ponuke.
SunPro sa zameriava na vývoj produktov s optimálnym svetelným spektrom pre rôzne fázy rastu a kvitnutia, podporujúcich zdravý a rýchly vývoj rastlín. Spoločnosť kladie dôraz na energetickú účinnosť, dlhú životnosť a spoľahlivosť svojich produktov. Osvetlenie SunPro je navrhnuté tak, aby spĺňalo náročné požiadavky moderných pestovateľov a pomáhalo maximalizovať výnosy a kvalitu úrody.
