TTU 100mm/187m3 s reguláciou

Kód: 130421
Neohodnotené
Značka: Vents
100,90 € 83,39 € bez DPH
Do 7 dní
Môžeme doručiť do:
8.7.2024

Axiálny ventilátor Vents TT U 100 mm 187 m3/h s reguláciou teploty je ľahký plastový ventilátor navrhnutý pre efektívnu ventiláciu v rôznych prostrediach. Dokáže horizontálnu aj vertikálnu inštaláciu a ponúka automatickú reguláciu otáčok vďaka integrovanému teplotnému čidl, a elektronickému regulátoru.

Detailné informácie

30 dní na vyskúšanie
30 dní na vyskúšanie
Garantujeme 30 dní na otestovanie tovaru s možnosťou vrátenia
doručenie zdarma
Doručenie zdarma
Objednávky nad 100 EUR budú doručené na naše náklady
overeno zakazniky
Overené zákazníkmi
Tisíce spokojných zákazníkov na Slovensku aj v Česku
Široká ponuka produktov
Široká ponuka produktov
Ponúkame viac ako 3000 položiek a 95 % je na sklade

Podrobný popis

Ventilátor do potrubia Vents TTu/Dalap AT T 100 s priemerom 100 mm s termostatom a guľovými ložiskami. Kryt ventilátorov je vyrobený z vysoko kvalitného a odolného plastu s prísadou ABS. Motor s obiehacím kolesom a svorkovnica sú upevnené na telo ventilátora pomocou špeciálnych svoriek so zámkami, ktoré zabezpečujú prípadnú jednoduchú demontáž. Vďaka svojej konštrukcii je údržba tohto ventilátora jednoduchá. Jednofázový motor s guľovými ložiskami má dve rýchlosti, ktoré je možné prepínať pomocou externého spínača. Motor je vybavený tepelným poistkou s automatickým reštartom. Stupeň krytia IPX4. Funkcie: Ovládací gombík (potenciometer) na nastavenie rýchlosti ventilátora, ovládací gombík (potenciometer) na nastavenie termostatu, LED svetlo ukazujúce, či ventilátor beží na rýchly alebo pomalý chod. Ventilátor Vents TT 100 T plnohodnotne spĺňa požiadavky na vysoký tlak a pritom nízku hlučnosť. Ventilátor nájde svoje uplatnenie v priestoroch s veľmi vysokou vlhkosťou, ako sú skleníky, pestebné stany, pivnice atď. Vďaka svojim technickým parametrom je určený pre odvádzanie vzduchu v potrubných rozvodoch do 10 metrov. Tento ventilátor s elektronickým snímačom teploty a regulátorom sa používa na automatickú reguláciu otáčok v závislosti od teploty vzduchu v ventilačnom potrubí alebo vnútri miestnosti. Termostat - ak teplota stúpne o 2 °C nad nastavenú teplotu termostatu, ventilátor sa automaticky spustí na vyššiu rýchlosť. Po dosiahnutí nastavenej teploty sa ventilátor prepne späť na nižšiu rýchlosť a pokračuje v odvádzaní vzduchu.

Funkcie a Výhody:

 1. Inteligentná regulácia teploty: Vyniká teplotným čidlom a integrovaným regulátorom otáčok, čo umožňuje automatickú kontrolu klímy v uzavretých priestoroch.
 2. Jednoduché nastavenie: Vďaka dvom užívateľsky prívetivým gombíkom je možné ľahko nastaviť požadovanú teplotu a udržiavať konštantné prostredie okolo rastlín.
 3. Spoľahlivý chod: Jednofázový motor s guľovým ložiskom zabezpečuje spoľahlivý chod po veľmi dlhú dobu, čo prispieva k dlhej životnosti ventilátora.
 4. Aerodynamický dizajn: Lopatky sú aerodynamicky tvarované, čo zvyšuje rýchlosť vzduchu a optimalizuje celkový výkon ventilátora.
 5. Robustná konštrukcia: Pevný a odolný plastový kryt z ABS poskytuje vysokú odolnosť proti poškodeniu a zabezpečuje dlhodobú spoľahlivosť.
 6. Univerzálne použitie: Vhodný pre ventilačné systémy vo skleníku, kúpeľni, pivnici, garáži a ďalších prostrediach, kde je potrebný efektívny odvod vzduchu.
 7. Možnosti zapojenia: Zapojenie vedľa seba zvyšuje prietok vzduchu, zatiaľ čo zapojenie viacerých ventilátorov za sebou zvyšuje prevádzkový tlak.
 8. Jednoduchá údržba: Špeciálne svorky na priechodkách umožňujú jednoduchú a rýchlu údržbu. Montáž je uľahčená montážnou konzolou na stenu.

Technická špecifikácia:

 • Priemer priechodky: 100 mm
 • Výkon: 33 W
 • Prietok vzduchu: 187 m3/h
 • Rýchlosť: 2385 otáčok za minútu
 • Akustický tlak: 36 dB/3m
 • Statický tlak: 135 Pa
 • Napätie: 220/240 V 50/60 Hz
 • Prúd: 0,21 A
 • Maximálna prevádzková teplota: krátkodobo 60 °C, dlhšie prevádzkové 45 °C
 • Hmotnosť: 1,4 kg
 • Stupeň krytia: IPX4
 • Montáž: medzi potrubím, horizontálna aj vertikálna
 • Maximálna dĺžka potrubia: 10 m
 • Životnosť: až 40000 hodín

Dodatočné parametre

Kategória: S reguláciou
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.35 kg
Príruba / priemer [mm]: 100
Prúdenie vzduchu [m3/h]: 0 - 250
Hmotnost: 2.35 kg
Objem: 0.023638 m3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: