TTU 125mm/280m3 s reguláciou

Kód: 130422
Neohodnotené
Značka: Vents
102,90 € 85,04 € bez DPH
Skladom (7 ks)
Môžeme doručiť do:
18.4.2024

Axiálny ventilátor Vents TTu 125 mm s reguláciou teploty a prietokom vzduchu 280 m3/h je inovatívny ľahký plastový ventilátor, ktorý prináša efektívne riešenie pre ventiláciu v rôznych prostrediach. S technickými špecifikáciami a funkciami vhodnými pre širokú škálu aplikácií je tento ventilátor ideálnou voľbou pre kontrolu klímy a odvod vzduchu.

Detailné informácie

30 dní na vyskúšanie
30 dní na vyskúšanie
Garantujeme 30 dní na otestovanie tovaru s možnosťou vrátenia
doručenie zdarma
Doručenie zdarma
Objednávky nad 100 EUR budú doručené na naše náklady
overeno zakazniky
Overené zákazníkmi
Tisíce spokojných zákazníkov na Slovensku aj v Česku
Široká ponuka produktov
Široká ponuka produktov
Ponúkame viac ako 3000 položiek a 95 % je na sklade

Podrobný popis

Ventilátor do potrubia Vents TTu/Dalap AT T 125 o priemere 125 mm s guľovými ložiskami a termostatom. Vďaka svojej konštrukcii je na tomto ventilátore jednoduchá údržba. Ventilátor je možné zapojiť na dva rôzne výkony a prepínať pomocou externého spínača. Motor je opatrený tepelnou pojistkou. Ventilátor nájde svoje uplatnenie v malých a stredne veľkých miestnostiach ako sú WC, kuchyne, kancelárie, skleníky, pestebné stany atď. Vďaka svojim technickým parametrom je určený na odsávanie vzduchu v potrubných rozvodoch na stredných vzdialenostiach. Guľové ložiská vám predĺžia životnosť vášho ventilátora na 40000 hodín. Termostat - ak teplota stúpne o 2 °C nad nastavenú teplotu termostatu, ventilátor sa automaticky spustí na vyššiu rýchlosť. Po dosiahnutí nastavenej teploty sa ventilátor prepne späť na nižšiu rýchlosť a pokračuje v odsávaní. Ventilátor je možné inštalovať vertikálne aj horizontálne.

Funkcie a Výhody:

 1. Regulácia teploty s inteligentným čidlom: Teplotné čidlo a integrovaný regulátor umožňujú automatickú kontrolu klímy v uzavretých priestoroch, optimalizujúce prostredie pre rastliny alebo ďalšie aplikácie.
 2. Jednoduché nastavenie: Dve intuitívne ovládacie gombíky umožňujú jednoduché nastavenie požadovanej teploty, čo zabezpečí konštantné a ideálne podmienky pre rastliny.
 3. Výkonný jednofázový motor: S guľovým ložiskom zabezpečuje spoľahlivý chod po dlhú dobu, čo zvyšuje životnosť ventilátora.
 4. Optimalizovaný dizajn lopatiek: Aerodynamicky tvarované lopatky zvyšujú rýchlosť vzduchu a maximalizujú výkon ventilátora.
 5. Robustná konštrukcia: Pevný plastový kryt z ABS chráni ventilátor pred poškodením, čo zabezpečuje dlhodobú spoľahlivosť.
 6. Všestranné použitie: Ideálny pre ventilačné systémy vo skleníkoch, kúpeľniach, pivniciach, garážach a ďalších prostrediach.
 7. Možnosti zapojenia: Zapojenie vedľa seba zvyšuje prietok vzduchu, zatiaľ čo sériové zapojenie viacerých ventilátorov zvyšuje prevádzkový tlak.
 8. Jednoduchá údržba: Špeciálne svorky na priechodkách uľahčujú rýchlu údržbu. Montážna konzola na stenu zjednodušuje inštaláciu.

Technická špecifikácia:

 • Priemer priechodky: 125 mm
 • Výkon: 37 W
 • Prietok vzduchu: 280 m3/h
 • Rýchlosť: 2500 otáčok za minútu
 • Akustický tlak: 36 dB/3m
 • Statický tlak: 136 Pa
 • Napätie: 220/240 V 50/60 Hz
 • Prúd: 0,19/0,26 A
 • Maximálna prevádzková teplota: krátkodobo 60 °C, dlhšie prevádzkové 45 °C
 • Hmotnosť: 1,4 kg
 • Stupeň krytia: IPX4
 • Montáž: medzi potrubím, horizontálna aj vertikálna
 • Maximálna dĺžka potrubia: 17 m
 • Životnosť: až 40000 hodín

Dodatočné parametre

Kategória: S reguláciou
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.45 kg
Príruba / priemer [mm]: 125
Prúdenie vzduchu [m3/h]: 250 - 500
Hmotnost: 2.45 kg
Objem: 0.023638 m3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: