TTU 160mm/552m2 s reguláciou

Kód: 130424
Neohodnotené
Značka: Vents
141,90 € 117,27 € bez DPH
Do 7 dní
Môžeme doručiť do:
8.7.2024

Ventilátor do potrubia Vents TTu 160 s kuličkovými ložiskami a termostatom je ľahký plastový ventilátor, ktorý prináša efektívnu ventiláciu s možnosťou jednoduchej údržby. Ventilátor je možné pripojiť na dva rôzne výkonnostné stupne a prepínať pomocou externého spínača. Motor je vybavený tepelnou pojistkou. Tento ventilátor nájdete v malých a stredne veľkých miestnostiach, ako sú WC, kuchyne, kancelárie, skleníky, pestiarni a podobne. Vďaka svojim technickým parametrom je vhodný pre odsávanie vzduchu v potrubných rozvodoch na stredné vzdialenosti. Kuličkové ložiská predĺžia životnosť ventilátora na 40000 hodín. Termostat - ak teplota stúpne o 2 °C nad nastavenú teplotu termostatu, ventilátor sa automaticky prepnúť na vyššiu rýchlosť. Po dosiahnutí nastavenej teploty sa ventilátor prepne späť na nižšiu rýchlosť a pokračuje v odsávaní. Ventilátor je možné inštalovať vertikálne aj horizontálne.

Detailné informácie

30 dní na vyskúšanie
30 dní na vyskúšanie
Garantujeme 30 dní na otestovanie tovaru s možnosťou vrátenia
doručenie zdarma
Doručenie zdarma
Objednávky nad 100 EUR budú doručené na naše náklady
overeno zakazniky
Overené zákazníkmi
Tisíce spokojných zákazníkov na Slovensku aj v Česku
Široká ponuka produktov
Široká ponuka produktov
Ponúkame viac ako 3000 položiek a 95 % je na sklade

Podrobný popis

Axiálny Ventilátor Vents TT/Dalap AT T U 160 mm s Reguláciou Teploty – Progresívne Riešenie pre Efektívnu Ventiláciu

Vents TT U 160 mm je ľahký plastový ventilátor s reguláciou teploty, ktorý ponúka flexibilnú horizontálnu aj vertikálnu inštaláciu. S maximálnym prietokom vzduchu 520 m3/h je navrhnutý pre kruhové potrubie s priemerom 160 mm a disponuje inteligentnými funkciami pre automatickú reguláciu teploty.

Klíčové Vlastnosti:

 1. Regulácia Teploty a Inteligentné Čidlo: Teplotné čidlo a integrovaný elektronický regulátor otáčok umožňujú automatickú kontrolu klímy v uzavretých priestoroch, čo je ideálne pre udržanie optimálnych podmienok pre rastliny alebo citlivé objekty.

 2. Jednoduché Ovládanie: Dva ergonomické ovládacie gombíky poskytujú jednoduché nastavenie požadovanej teploty, čo zabezpečí konštantné prostredie okolo bylín a ďalších citlivých prvkov.

 3. Výkonný Motor pre Dlhú Životnosť: Jednofázový motor s kuličkovým ložiskom zabezpečuje spoľahlivý chod po veľmi dlhú dobu, čo podporuje dlhodobú životnosť ventilátora.

 4. Optimalizovaný Dizajn Lopatiek: Aerodynamicky tvarované lopatky zvyšujú rýchlosť vzduchu, maximalizujú výkon a minimalizujú hluk prevádzky.

 5. Robustná Konštrukcia pre Odolnosť: Odolný plastový kryt z ABS chráni ventilátor pred poškodením, čo zabezpečuje spoľahlivý chod v rôznorodých prostrediach.

 6. Univerzálne Použitie: Ideálny pre ventilačné systémy vo skleníkoch, kúpeľniach, pivniciach, garážach a ďalších prostrediach, kde je potrebná efektívna ventilácia.

 7. Optimalizácia Prútoku Vzduchu: Zapojenie vedľa seba zvyšuje prútok vzduchu, zatiaľ čo sériové zapojenie viacerých ventilátorov zvyšuje prevádzkový tlak.

 8. Jednoduchá Montáž a Údržba: Vrátane montážnej konzoly na stenu pre pohodlnú inštaláciu. Špeciálne svorky na priechodkách zabezpečujú rýchlu a jednoduchú údržbu.

Technická Špecifikácia:

 • Priemer Priechodky: 160 mm
 • Výkon: 60 W
 • Prietok Vzduchu: 520 m3/h
 • Rýchlosť: 2450 otáčok za minútu
 • Akustický Tlak: 44 dB/3m
 • Statický Tlak: 280 Pa
 • Napätie: 220/240 V 50/60 Hz
 • Prúd: 0,34 A
 • Maximálna Prevádzková Teplota: krátkodobo 60 °C, dlhšie prevádzkové 45 °C
 • Hmotnosť: 3 kg
 • Stupeň Krytia: IPX4
 • Montáž: medzi potrubím, horizontálna aj vertikálna
 • Maximálna Dĺžka Potrubia: 29 m
 • Životnosť: až 40000 hodín

Dodatočné parametre

Kategória: S reguláciou
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 3.6 kg
Príruba / priemer [mm]: 160
Prúdenie vzduchu [m3/h]: 500 - 750
Hmotnost: 3.6 kg
Objem: 0.023638 m3

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: