Biotabs Silicium Flash

Kód: 100405/2-5L 100406/9L Zvoľte variant
Neohodnotené
Značka: Biotabs
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO
Biotabs Silicium Flash (Objem hnojiva 9 l)
30,89 € 102,90 € od 30,89 € 25,53 € bez DPH 85,04 € bez DPH od 25,53 € bez DPH
Skladom (4 ks) Skladom (3 ks) Zvoľte variant
Variant
Môžeme doručiť do:
4.12.2023 4.12.2023 Zvoľte variant

100% organické hnojivo, zvyšujúce odolnosť voči teplu, suchu, škodcom a patogénom. Obsahuje vysokú dávku kremíka,   dusíka, fosforu a draslíka, ktoré sú rýchlo absorbujú do vašich rastlín. Efekt je okamžitý - rastliny sú svieže, zelené a zdravé od začiatku.  

Detailné informácie

30 dní na vyskúšanie
30 dní na vyskúšanie
Garantujeme 30 dní na otestovanie tovaru s možnosťou vrátenia
doručenie zdarma
Doručenie zdarma
Objednávky nad 100 EUR budú doručené na naše náklady
overeno zakazniky
Overené zákazníkmi
Tisíce spokojných zákazníkov na Slovensku aj v Česku
Široká ponuka produktov
Široká ponuka produktov
Ponúkame viac ako 3000 položiek a 95 % je na sklade

Podrobný popis

Biotabs silicium Flash- Ochrana vašich rastlín

SILICIUM FLASH NPK 4-3-3 obsahuje hmyzie hnoj a rýchlo pôsobiace dávku kremíka, dusíka, fosforu a draslíka, ktoré sú rýchlo absorbujú do vašich rastlín. Efekt je okamžitý - rastliny sú svieže, zelené a zdravé od začiatku .  

Zvyšné živiny sa pomaly uvoľňujú po dobu dvoch mesiacov. SILICIUM FLASH nahrádza tekuté hnojenie a je potrebné ho pridávať len pri príprave kultivačného média alebo pri ošetrovaní z dôvodu nedostatku živín. SILICIUM FLASH sa skladá predovšetkým zo zvyškov hmyzu, ku ktorému sme pridali zdroj kremíka, ktorý je okamžite k dispozícii pre vaše rastliny.  

Hnoj hmyzu, ktorý používame je organické bio hnojivo rastlinného pôvodu a žiadna antibiotiká alebo hormóny nie sú vo výrobe používané a zdroj krmiva je monitorovaný pre ťažké kovy, pesticídy a iné herbicídy. Výroba hnojivá má nízke emisie a vyžaduje minimálne množstvo vody. SILICIUM FLASH obsahuje veľké množstvo biologické látky ľahko dostupné pre pôdne mikroorganizmy. K tomu pridávame zdroj kremíka, ktorý je tiež rýchlo absorbuje rastlinami a obsahuje živiny a stopové prvky v správnom pomere. SILICIUM FLASH má prakticky nulové ťažké kovy, na rozdiel od mnohých iných výrobkov. Kremík zaisťuje zdravé silné rastliny, posilňuje ich bunkovú štruktúru a je kľúčom k pestovanie krásneho ovocia a silných rastlín. Kremík ďalej zvyšuje odolnosť rastlín proti teplu, suchu, škodcom a patogénom a zvyšuje vstrebávanie živín a vytvára silnejší zdravšie rastliny s vyššími výnosmi.  

Výhody produktu   Biotabs silicium Flash:

  • Zelené a zdravé rastliny
  • Obsahuje veľké množstvo biologických látok
  • Chráni proti teplu, suchu a škodcom

Dávkovanie a použitie Biotabs silicium Flash:

Zmiešajte 50 g (80 ml) na 10 litrov organického rastového médiá, ako je zemina alebo kokos. SILICIUM FLASH možno použiť na liečbu výživových nedostatkov podľa potreby. Urobte malý otvor v blízkosti stonky. Nasypte 25 g SILICIUM FLASH do otvoru a zakryte pôdou. Voda s 2 g Bactrexu sa rozpustí na liter vody.    

Pre materské rastliny - do pôdy pridajte 100 g (160 ml) na rastlinu. Opakujte každé dva mesiace pre silné a odolné rastliny. Môžete tiež urobiť pár otvorov v blízkosti stonky.  

SILICIUM FLASH sa používa ako súčasť metódy BioTabs - stačí pridať vodu.    
SILICIUM FLASH obsahuje hnoj hmyzu, chitín, stopové prvky vápnika, horčíka a kremíka.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Biotabs
Záruka: 2 roky
Počet v balení: 1 ks
Použitie: Doplnok živín

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: